Zarządzanie projektami w małej firmie

Lepiej zarządzaj realizacją projektów w swojej organizacji.

Skontaktuj się z nami
FlexiProject jest elastycznym narzędziem, które pomoże małej organizacji lepiej zorganizować zarządzanie projektami oraz osiągać organizacyjne cele. Z tym systemem organizacja może rosnąć i wtedy, kiedy uzna, że jest gotowa korzystać z coraz bardziej zaawansowanych funkcjonalności.

Obserwowanie postępu harmonogramu projektu FlexiProject
Obserwuj na harmonogramie jak idzie każdy projekt
Postaraj się, aby każdy projekt, który rozpoczynasz, miał stworzony harmonogram jego realizacji. Może on być prosty, ale warto go mieć. Jeśli stworzysz taki plan działania, to będziesz mógł monitorować, gdzie jesteś z realizacją projektu i odpowiednio reagować. Praca z harmonogramem w systemie FlexiProject jest bardzo łatwa i przyjemna co z pewnością wpłynie na Twoich pracowników tak, że szybko się do niego w pełni przekonają i będą go używać.
Sprawdź harmonogram
Wykorzystywanie potrzebnych funkcjonalności FlexiProject
Wykorzystaj tylko te funkcjonalności, które akurat są Ci potrzebne
FlexiProject możesz skonfigurować do swoich aktualnych potrzeb. Możesz go tak skonfigurować, że na początku skorzystasz tylko z gotowej karty projektu, harmonogramu oraz przeglądów projektowych. Jak uznasz w przyszłości, że warto zapisywać i zarządzać ryzykami w projekcie czy też zarządzać budżetem projektu to w każdej chwili możesz te funkcjonalności uruchomić. Nie będziesz musiał zmieniać tego systemu na inny, jeśli Twoja firma się rozwinie.
Przydzielanie zadań i określanie osób decyzyjnych FlexiProject
Przydzielaj zadania oraz określ kto może podejmować decyzje
W systemie FlexiProject do zadania możesz przypisać osobę, która będzie odpowiedzialna za jego realizację. Czytelne określanie odpowiedzialności to klucz do sukcesu. Dodatkowo system pomoże Ci zapanować nad przejrzystością związaną z podejmowaniem decyzji. Koordynacja wszystkiego nie będzie już tylko na Twojej głowie.
Komunikowanie się z osobami odpowiedzialnymi za realizację projektów FlexiProject
Komunikuj się z osobami odpowiedzialnymi za realizację projektów
Możesz wykorzystać automatyczne przeglądy projektowe oraz dedykowane raporty, aby zawsze wiedzieć, co się dzieje na projektach w Twojej firmie. Możesz stworzyć raport pokazujący zadania, które akurat robią Twoi pracownicy albo raport wydatków projektowych poniesionych w tym miesiącu — to co chcesz zobaczyć na raportach w pełni zależy od Ciebie.
Zobacz możliwości raportowania
Porządkowanie spraw FlexiProject
FlexiProject uporządkuje szereg spraw w Twojej firmie
Wdrożenie dedykowanego systemu do zarządzania projektami wniesie dużo dobrego do Twojej organizacji. Pracownicy zaczną działać zgodnie z jakimś planem, a Ty będziesz widział, jak realizacja tego planu przebiega. Dodatkowo każdy będzie wiedział, co ma zrobić i na kiedy. A Ty będziesz miał całą sytuację pod odpowiednią kontrolą.
Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Skontaktuj się z nami