Systemowe wsparcie dla biura zarządzania projektami (PMO)

Łatwiejsza, a jednocześnie lepsza i bardziej skuteczna praca Biura Zarządzania Projektami jest możliwa.

Skontaktuj się z nami
Cyfrowe Biuro Zarządzania Projektami to koncepcja zyskująca na świecie coraz większą popularność. Wybierając FlexiProject, możesz to osiągnąć. Praca Biura Zarządzania Projektami stanie się łatwiejsza, szybsza oraz bardziej skuteczna. Skupisz się na działaniach dodających wartości, a manualne zautomatyzujesz. A co bardzo ważne, Twoja praca będzie jeszcze lepiej oceniana przez całą organizację.

Organizowanie dla Zarządu cyklicznych i automatycznych przeglądów projektowych FlexiProject
Organizuj dla zarządu cykliczne, automatyczne przeglądy projektowe
Twoją rolą jest zapewnienie komfortu dla Zarządu, który chce rozumieć, jak idzie każdy ważny projekt w organizacji. Automatyczne przeglądy projektowe dostępne w systemie FlexiProject Ci to umożliwią, a jednocześnie ułatwią. Ty określisz datę przeglądu, a całą resztę przypilnuje system. Nie musisz już prosić menedżerów o szereg informacji a później poświęcać Twój cenny czas na tworzenie zbiorczej prezentacji, to stanie się już bezpośrednio w systemie.
Zobacz przeglądy projektowe
Odpowiadanie na zapytania Zarządu FlexiProject
Odpowiadaj błyskawicznie na każde zapytanie Zarządu
Z pewnością często musisz tworzyć tzw. raporty ad hoc, które odpowiadają na specyficzne zapytania kierownictwa firmy i zajmuje Ci to sporo czasu. Ta sytuacja się zmieni, jeśli wybierzesz FlexiProject. W systemie możesz stworzyć dowolne raporty i mieć je zawsze pod ręką. Możesz je eksportować do Excela i dalej nad nimi popracować albo je komuś przesłać. To, co kiedyś zajmowało długie godziny, teraz jest dostępne od razu i być może z lepszą jakością.
Sprawdź możliwości raportowania
Czytelny harmonogram z systemem znaków ostrzegawczych FlexiProject
Wdrażaj standardy i najlepsze praktyki
System FlexiProject posiada gotową Kartę Projektu, Kartę Zamknięcia Projektu, Wniosek o Zmianę, ścieżki decyzyjne, z których od razu może zacząć korzystać Twoja organizacja. Możesz budować szablony (standardy) dla powtarzalnych projektów. Możesz też w systemie budować bazę wiedzy składającą się z najlepszych praktyk, instrukcji czy wzorców dokumentów. Możesz uczyć się na wcześniejszych błędach i doświadczeniach, tworząc i analizując raport z tzw. lessons learned, z np. projektów marketingowych za ostatnie dwa lata – to tylko przykład, to Ty decydujesz, jakie lessones learned chcesz zrozumieć i przeanalizować.
Odkryj wszystkie funkcjonalności dla biura zarządzania projektami
Wiązanie projektów z celami strategicznymi firmy FlexiProject
Skup się na zrozumieniu sytuacji każdego ważnego projektu
Każdy projekt w systemie ma zbudowany czytelny harmonogram. Widoczny na nim system znaków ostrzegawczych błyskawicznie kieruje Twoją uwagę na zadania, w których coś niepokojącego się dzieje. Natychmiast zobaczysz zadania z przekroczonym terminem, z odchyleniami od budżetu czy też z aktywnymi ryzykami. Zobaczysz też miejsca, gdzie właściciel zadania komunikuje jakiś problem lub potrzebuje wsparcia. Jeśli w Twojej organizacji toczy się wiele projektów jednocześnie, to FlexiProject zaoszczędzi Twój czas, a jednocześnie da Ci komfort, że zawsze będziesz wiedział, co się dzieje.
Poznaj harmonogram
integrowintegrowanie celow strategicznych z projektami flexiprojectanie celow strategicznych z projektami flexiproject
Wpływaj na jakość decyzji podejmowanych w Twojej organizacji
Zadbaj o to, aby powiązać projekty w Twojej organizacji z jej celami strategicznymi. Będziesz wówczas wiedział, które projekty są priorytetowe. Dodatkowo możesz w systemie wykorzystać moduł scoringowy pozwalający w obiektywny sposób wybierać najlepsze pomysły na projekty. To wszystko sprawi, że organizacja będzie realizowała jednocześnie mniej projektów, ale zdecydowanie lepiej przemyślanych. Zasoby będą mądrzej wykorzystane, a organizacja sprawniej będzie osiągała swoje cele biznesowe.
Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Skontaktuj się z nami