Narzędzia projektowe dla zarządu firmy

Dostarcz organizacji odpowiednich narzędzi i w zamian oczekuj osiągania celów organizacyjnych.

Skontaktuj się z nami
Zarząd firmy, aby wymagać realizacji celów, powinien dostarczyć organizacji odpowiednich narzędzi. FlexiProject jest takim rozwiązaniem. Dostarcza zespołom projektowym wszystko, czego potrzebują do realizacji projektów, dla PMO możliwość wdrażania standardów a Zarządom czytelną informację o sytuacji projektowej i możliwość podejmowania przemyślanych decyzji.

wdrazanie-narzedzi-do-zarzadzania-projektami-flexiproject narzędzie do zarządzania projektami
Dostarcz organizacji skutecznych narzędzi do zarządzania projektami
Wyśrubowane wymagania bez zaoferowania odpowiedniego wsparcia prowadzą do frustracji pracowników. Wdrożenie FlexiProject tę sytuację wyraźnie zmienia. FlexiProject oferuje pełen zestaw narzędzi pozwalających zespołom projektowym zaplanować i zrealizować dowolny projekt. Wszystko staje się transparentne i każdy wie co i jak ma robić. Wtedy możesz wymagać większej skuteczności w dostarczaniu rezultatów.
Sprawdź funkcje Flexi Project
okreslanie-odpowiedzialnosci-za-podejmowanie-decyzji-flexiproject - narzędzie do zarządzania projektami
Określ odpowiedzialność za podejmowanie decyzji
Sprawne podejmowanie decyzji istotnie wpłynie na sukces i terminowość każdego projektu. We FlexiProject w czytelny sposób możesz zaprojektować Twoje procesy decyzyjne związane z zarządzaniem projektami. Jeśli to zrobisz, to system w “żołnierski” sposób będzie pilnował, aby każdy terminowo podejmował decyzje, za które jest odpowiedzialny. Wszystkie opóźnienia będą w czytelny sposób widoczne.
Poznaj ścieżki akceptacji
czytelna-informacja-o-sytuacji-kazdego-projektu-flexiproject narzędzie do zarządzania projektami
Będziesz miał zawsze pod ręką czytelną informację o sytuacji każdego projektu
Zarządzanie ze słabą albo spóźnioną informacją jest nieskuteczne. System FlexiProject zmienia w tym kontekście bardzo dużo. Automatyczne przeglądy projektowe dają Ci możliwość szybkiego zrozumienia, jak idzie każdy projekt. Jeśli ta informacja będzie niewystarczająca, to możesz sięgnąć do bardziej precyzyjnych raportów, które zawsze aktualne są dostępne w systemie. Te informacje będziesz miał w każdym miejscu, które ma dostęp do Internetu.
Odkryj przeglądy projektowe
osiaganie-celow-strategicznych-flexiproject narzędzie do zarządzania projektami
Osiągaj swoje cele strategiczne
FlexiProject pozwala Ci powiązać w czytelny sposób Twoje cele strategiczne z projektami i pomysłami na projekty. Będziesz zawsze wiedział, jak zamierzasz zrealizować swoją strategię. Dodatkowo, abyś wiedział, że poruszasz się we właściwym kierunku, dla każdego celu możesz zaprojektować zestaw KPI. Jest to proste i jednocześnie bardzo skuteczne rozwiązanie.
Zobacz strategię
uruchamianie-najbardziej-korzystnych-projektow-flexiproject narzędzie do zarządzania projektami
Uruchamiaj tylko najbardziej korzystne projekty
Zbuduj w systemie modele wspierające obiektywne podejmowanie ważnych decyzji o wyborze projektów. Funkcjonalność scoringu pozwoli Ci to osiągnąć. Wszystkie pomysły na projekty zaproponowane przez organizację zostaną uszeregowane pod względem ich atrakcyjności. Finalna decyzja, które wybrać i przekształcić w projekty będzie zawsze należała do Ciebie, ale Twoje decyzje będą jednocześnie łatwiejsze do podjęcia i lepsze.
Poznaj możliwości oceniania projektów
Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Skontaktuj się z nami