Alokuj zasoby do projektów i zarządzaj ich całkowitym zaangażowaniem

Definiuj dla swoich zasobów poziom godzinowego zaangażowania w projekty i obserwuj, czy czyjeś planowane zaangażowania istotnie nie przekraczają jego realnych możliwości.

Skontaktuj się z nami
Praca zespołowa na projektach FlexiProject
Pracuj zespołowo na projektach
Dobry zespół to fundament udanego projektu. Sam zdefiniuj, z jakich zasobów na projekcie chciałbyś skorzystać oraz w jakim stopniu i kiedy będzie zaangażowany każdy członek zespołu. Graficzne rozwiązania od razu pozwolą określić dostępność danego pracownika w okresie, który Ciebie interesuje.
Kontrola obciążenia pracą poszczególnych pracowników FlexiProject
Kontroluj obciążenie pracą poszczególnych pracowników
Dzięki systemowi FlexiProject w prosty sposób będziesz mógł zobaczyć, na jakich innych projektach pracują członkowie Twojego Zespołu oraz jak rozkłada się ich alokacja. Intuicyjny system kolorów szybko pozwoli Ci zobaczyć, kiedy pracownik jest obciążony zbyt mocno, a kiedy ma jeszcze godziny do wykorzystania.
Globalne zarządzanie zasobami całej firmy FlexiProject
Zarządzaj zasobami globalnie dla całej firmy
Wszystkie najważniejsze rzeczy dotyczące pracowników znajdziesz w jednym miejscu. Dla każdego z zasobów możesz zdefiniować stawkę, dostępność godzinową, urlopy, a ponadto będziesz mógł dodać ważne załączniki związane z pracownikiem. W prosty sposób zobaczysz też poziom zaangażowania pracowników po projektach i będziesz mógł nimi zarządzać.
Tworzenie raportów postępu prac poszczególnych pracowników FlexiProject
Twórz raporty postępu prac dla poszczególnych pracowników
Wbudowany moduł raportów umożliwia tworzenie raportów dotyczących danego użytkownika. W szybki i prosty sposób możemy zobaczyć wszystkie czy też np. tylko opóźnione zadania do wykonania lub aktywne ryzyka przypisane do konkretnego pracownika. Elastyczność rozwiązania pozwala wygenerować dowolny raport, jaki sobie wymyślisz. Raz stworzony raport po jego zapisaniu będzie zawsze dostępny z aktualnymi danymi.
Poznaj możliwości raportowania
Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Skontaktuj się z nami