Kontroluj i zapobiegaj ryzykom na Twoim projekcie

Nie lubisz niespodziewanych rzeczy na projekcie? Zapobiegaj temu, tworząc listę potencjalnych ryzyk oraz określając plan działania zapobiegający ich wystąpieniu.

Skontaktuj się z nami
Zapobieganie nieprzewidzianym zdarzeniom na projekcie FlexiProject
Zapobiegaj nieprzewidzianym zdarzeniom na projekcie
Wbudowany moduł ryzyk pozwoli Ci w bardzo prosty sposób stworzyć listę potencjalnych zagrożeń na projekcie. Każde ryzyko możesz kategoryzować oraz definiować prawdopodobieństwo jego wystąpienia, a także jego wpływ na projekt. Dzięki określeniu wielkości wpływu na harmonogram i budżet oraz na finalny efekt projektu zawsze wiesz, którym zdarzeniom powinieneś zapobiegać w pierwszej kolejności.
Przygotowywanie planu działania i określanie odpowiedzialnej osoby FlexiProject
Przygotuj plan działania oraz określ osobę odpowiedzialną
Dla każdego ryzyka możesz zdefiniować właściciela, który ma nim zarządzać. Dzięki określeniu planu działania możesz być pewny, że przypisana osoba będzie wiedzieć, co ma robić. Gdyby pojawiły się jakieś wątpliwości, możecie skorzystać ze wbudowanego komunikatora, który zastąpi Wam niepotrzebne maile oraz będzie trzymał wasze wiadomości w odpowiednim miejscu.
Zarządzanie ryzykiem z poziomu harmonogramu FlexiProject
Zarządzaj ryzykiem z poziomu harmonogramu
Intuicyjny system ikon na harmonogramie w prosty sposób pozwoli Ci zobaczyć, do których zadań jest przypisane ryzyko. Bezpośredni link do ryzyka pozwoli Ci w szybki sposób skontrolować status ryzyka, realizacji planu działania oraz podjęcie dodatkowych działań. Prostota rozwiązania pomoże Ci uniknąć nieprzewidzianych sytuacji.
Tworzenie raportów dotyczacych ryzyk projektu FlexiProject
Twórz dowolne raporty dotyczące ryzyk
FlexiProject pozwoli Ci wygenerować dowolny raport związany z ryzykami na projektach. W ciągu kilku sekund możesz otrzymać zestawienie dotyczące ryzyk po kategoriach, po statusach, czy po dowolnej zmiennej, która przyjdzie Ci do głowy. To Ty decydujesz jakie raporty są Ci potrzebne. Raz stworzony raport po jego zapisaniu będzie zawsze dostępny z aktualnymi danymi.
Poznaj możliwości raportowania
Kontrolowanie ryzyk projektu FlexiProject
Trzymaj swoje ryzyka pod kontrolą i zawsze miej je pod ręką
Funkcja dashboard’u zapewnia Ci ogromną swobodę w zakresie tego, co chcesz widzieć. Zdefiniowane oraz aktywne ryzyka przypisane do Ciebie możesz widzieć w postaci listy, a klikając w nazwę ryzyka, zostaniesz przeniesiony do jego szczegółów. Wizualne wykresy rozkładu ryzyk pokażą Ci, gdzie w pierwszej kolejności powinieneś skierować swoją uwagę.
Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Skontaktuj się z nami