Zapisuj plan projektu i zarządzaj jego zmianami

Ciągłe odchylenia od harmonogramu i budżetu? W prosty sposób zarządzaj zmianami na projekcie i trzymaj ich historię.

Wypróbuj za darmo
Plan projektu i jego lista zmian - Zarządzanie Projektem
Zarządzaj planem projektu oraz kontroluj jego zmiany
W raz zatwierdzonym planie projektu zmiany są praktycznie nieuniknione – dlatego w prosty sposób zgłaszaj zmiany dotyczące harmonogramu, budżetu czy też zakresu projektu w systemie FlexiProject. Czytelne wykresy w szybki sposób pokażą Ci, kiedy, dokonałeś poszczególnych zmian oraz jak bardzo obecny plan projektu różni się to od planu początkowego.
Szczegóły zmiany planu - Zarządzanie Projektem
Trzymaj całą historię zmian oraz powody podjęcia danej decyzji
Rozwiązanie FlexiProject posiada systemowy wniosek o zmianę w planie projektu (tzw. Change Request). Zanim wystąpisz o zmianę w planie projektu, powinieneś ją precyzyjnie opisać i uzasadnić. W ten sposób osoba akceptująca będzie miała podstawę, aby szybko podjąć właściwą decyzję.
Własna ścieżka akceptacji planu
Decyduj jaką ścieżką akceptacji mają być zatwierdzane zmiany
Aplikacja FlexiProject pozwala Ci zaprojektować dowolną ścieżkę akceptacji zmian na projekcie. Do każdego z etapów akceptacji możesz wyznaczyć osoby decyzyjne oraz opiniujące. W zależności od rodzaju zmiany na projekcie to Ty decydujesz jaką ścieżką ma zostać zaakceptowany nowy plan projektu. Wszystkie akceptacje są archiwizowane i zawsze możesz do nich wrócić.
Sprawdź, jak działają ścieżki akceptacji
Harmonogram - Zarządzanie Projektem
W prosty sposób odwołuj się do planu na harmonogramie i budżecie projektu
Funkcjonalność archiwizowania planu po każdej zmianie dla zadań i kamieni milowych pozwala w prosty sposób zobaczyć na wykresie Gantt odchylenia od planu zaś w budżecie możemy obserwować odchylenia dla poszczególnych pozycji finansowych. Wszystkie zmiany są widoczne automatycznie po zatwierdzeniu planu przez ostatnią osobę na ścieżce akceptacji.
Skontaktuj się z nami by otrzymać dostęp do bezpłatnej wersji DEMO
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Zamów demo