Twórz i zarządzaj harmonogramem projektu

Zaplanuj projekt, śledź jego realizację oraz zwiększaj produktywność swojego Zespołu.

Wypróbuj za darmo
Harmonogram - Zarządzanie Projektem
Realizuj skutecznie swój projekt
W prosty sposób stwórz harmonogram projektu i monitoruj postępy w jego realizacji. Czytelny system znaków ostrzegawczych natychmiast zwróci Twoją uwagę na kluczowe ryzyka bądź elementy odbiegające od założonego planu. Dzięki intuicyjnym funkcjonalnościom praca Twojego zespołu będzie bardziej wydajna i każdy będzie wiedział, co ma robić.
Zadania - Zarządzaniem Projektem
Podziel pracę na projekcie na proste zadania
Podziel pracę na elementy łatwe do opanowania przez Ciebie i Twój Zespół. Precyzyjne opisanie każdego zadania zagwarantuje Ci, że każdy od razu będzie wiedział, co ma robić. Dodatkowo grupuj zadania w dowolne sekcje po to, aby mieć uporządkowany harmonogram oraz móc w prosty sposób nim zarządzać. Możliwość precyzyjnego opisu każdego zadania oraz możliwość dodawania załączników zmniejszą ryzyko potencjalnych przeróbek.
Kamienie milowe - Zarządzanie Projektem
Oddeleguj zadania i pomagaj rozwiązywać problemy
Do każdego zadania możesz przypisać właściciela, dzięki czemu w prosty i intuicyjny sposób rozdzielisz pracę w swoim Zespole. Wewnętrzny komunikator dostępny w zadaniu istotnie usprawni wewnętrzną komunikację i pomoże Ci rozwiązywać problemy bez wysyłania maili.
Relacje - Zarządzanie Projektem
Buduj relacje między zadaniami i kontroluj odchylenia
Twórz relacje między zadaniami zapewniając czytelną logikę całego harmonogramu. FlexiProject traktuje harmonogram jako “serce” każdego projektu – umożliwia powiązanie z każdym zadaniem produktu, ryzyka lub pozycji budżetowej zapewniając jednocześnie łatwą nawigację po całym systemie. Za pomocą wykresu Gantt w prosty wizualny sposób możesz kontrolować postęp realizacji prac oraz odchylenia od przyjętego planu projektu.
Gantt - Zarządzanie Projektem
Dostosuj harmonogram do swoich potrzeb
Dzięki naszym uniwersalnym rozwiązaniom możesz decydować, jakie elementy ma zawierać harmonogram w Twojej organizacji. Dodatkowo sam zdecyduj, w jakiej formie chcesz widzieć zadania na projekcie.
Skontaktuj się z nami by otrzymać dostęp do bezpłatnej wersji DEMO
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Zamów demo