Twórz i zarządzaj harmonogramem projektu

Zaplanuj projekt, śledź jego realizację oraz zwiększaj produktywność swojego Zespołu.

Umów się na prezentację
Zarządzanie harmonogramem projektu FlexiProject
Realizuj skutecznie swój projekt
W prosty sposób stwórz harmonogram projektu i monitoruj postępy w jego realizacji. Czytelny system znaków ostrzegawczych natychmiast zwróci Twoją uwagę na kluczowe ryzyka bądź elementy odbiegające od założonego planu. Dzięki intuicyjnym funkcjonalnościom praca Twojego zespołu będzie bardziej wydajna i każdy będzie wiedział, co ma robić.
Dzielenie pracy na zadania FlexiProject
Podziel pracę na projekcie na proste zadania
Podziel pracę na elementy łatwe do opanowania przez Ciebie i Twój Zespół. Precyzyjne opisanie każdego zadania zagwarantuje Ci, że każdy od razu będzie wiedział, co ma robić. Dodatkowo grupuj zadania w dowolne sekcje po to, aby mieć uporządkowany harmonogram oraz móc w prosty sposób nim zarządzać. Możliwość precyzyjnego opisu każdego zadania oraz możliwość dodawania załączników zmniejszą ryzyko potencjalnych przeróbek.
Oddelegowywanie zadań projektu FlexiProject
Oddeleguj zadania i pomagaj rozwiązywać problemy
Do każdego zadania możesz przypisać właściciela, dzięki czemu w prosty i intuicyjny sposób rozdzielisz pracę w swoim Zespole. Wewnętrzny komunikator dostępny w zadaniu istotnie usprawni wewnętrzną komunikację i pomoże Ci rozwiązywać problemy bez wysyłania maili.
Budowanie relacji między zadaniami FlexiProject
Buduj relacje między zadaniami i kontroluj odchylenia
Twórz relacje między zadaniami zapewniając czytelną logikę całego harmonogramu. FlexiProject traktuje harmonogram jako “serce” każdego projektu – umożliwia powiązanie z każdym zadaniem produktu, ryzyka lub pozycji budżetowej zapewniając jednocześnie łatwą nawigację po całym systemie. Za pomocą wykresu Gantt w prosty wizualny sposób możesz kontrolować postęp realizacji prac oraz odchylenia od przyjętego planu projektu.
Dostosowywanie harmonogramu projektu FlexiProject
Dostosuj harmonogram do swoich potrzeb
Dzięki naszym uniwersalnym rozwiązaniom możesz decydować, jakie elementy ma zawierać harmonogram w Twojej organizacji. Dodatkowo sam zdecyduj, w jakiej formie chcesz widzieć zadania na projekcie.
Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Umów się na prezentację