Zarządzaj projektami za pomocą jednego narzędzia

Nie musisz przełączać się między arkuszami kalkulacyjnymi, pocztą e-mail i innymi narzędziami, aby Twoje projekty były skutecznie realizowane. Zaplanuj projekt i śledź jego realizację wykorzystując FlexiProject.

Skontaktuj się z nami
kompleksowy-harmonogram-projektu-flexiproject zarządzanie projektami
Osiągaj sukces dzięki kompleksowemu harmonogramowi
Harmonogram we FlexiProject jest sercem systemu, które pozwala Ci zarządzać całym projektem z jednego miejsca. Intuicyjny system ikon pozwoli Ci szybko zwrócić uwagę na opóźnione zadania, zadania z ryzykami lub przekroczonym budżetem zaś za pomocą wykresu Gantt będziesz mógł kontrolować odchylenia od założonego planu.
Sprawdź możliwości harmonogramu
zarzadzanie-finansami-projektu-flexiproject
Zarządzaj finansami projektów za pomocą intuicyjnego budżetu
Twórz prognozy oraz wprowadzaj wszystkie poniesione wydatki. Na ich podstawie będziesz wiedzieć, ile faktycznie będzie kosztował Cię Projekt. W dowolnym momencie trwania projektu możesz również zaktualizować plan, do którego będziesz się odnosił i badał przekroczenia w budżecie.
Poznaj budżetowanie we FlexiProject
plan-dzialania-na-ryzykach-projektowych-flexiproject
Unikaj zagrożeń projektowych dzięki odpowiedniemu planu działania na ryzykach
Zapobiegaj wystąpieniu niechcianych zdarzeń dzięki zarządzaniu ryzykami w systemie FlexiProject. Określ plan działania oraz wyznacz osobę odpowiedzialną, co pozwoli Ci zmniejszyć prawdopodobieństwo materializacji ryzyka. Określenie poziomu wpływu na harmonogram i budżet pozwoli Ci zdecydować, którym zdarzeniom powinieneś zapobiegać w pierwszej kolejności.
Zobacz, jak zarządzać ryzykami
monitorowanie-produktow-projektu-flexiproject
Osiągaj założone cele za pomocą monitorowania produktów projektów
Program do zarządzania projektami FlexProject pozwala Ci określić dowolną listę efektów, jakie chcesz uzyskać na projekcie. Dla każdego produktu możesz wyznaczyć właściciela oraz określić najlepsze praktyki i wzorce, według których chcesz, aby był wykonany dany produkt.
Odkryj produkty projektu
praca-zespolu-projektowego-flexiproject
Poznaj możliwości jakie daje Ci praca zespołowa w naszym systemie
Zarządzanie projektami to złożony proces, w którym potrzebujesz ludzi do pomocy. Nasze rozwiązanie pozwoli Ci określić potrzebne zasoby na projekt oraz określić ich zaangażowanie godzinowe. Graficzne rozwiązanie od razu pozwoli Ci zweryfikować obciążenia poszczególnych pracowników.
Sprawdź, jak działają zasoby projektowe
Zapisuj plan projektu i trzymaj całą historię zmian
Zmagasz się z ciągłymi zmianami na projekcie? Pomożemy Ci utrzymać nad tym kontrole dzięki wbudowanemu rozwiązaniu do zarządzania planem projektu. Historia wszystkich Twoich zmian będzie trzymana w jednym miejscu i będziesz w każdej chwili mógł do niej wrócić oraz sprawdzić kto zaakceptował zmiany.
Poznaj zarządzanie zmianami w projekcie
zalozenia-w-karcie-projektu-flexiproject
Przechowuj najważniejsze wymagania oraz założenia w Karcie Projektu
Dostępność w systemie kart projektowych pozwoli Ci w jednym miejscu trzymać najistotniejsze informacje projektowe. Z czasem będziesz mógł również obserwować, jak z każdą zmianą planu zmieniał się zakres projektu, cele biznesowe, wpływ na inne projekty. Opis wniosków ze zrealizowanych projektów pozwoli Ci budować bazę wiedzy i w przyszłości w bardziej efektywny sposób prowadzić kolejne projekty.
Zapoznaj się z kartą projektu
Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Skontaktuj się z nami