Webinar: Jak skutecznie zarządzać ryzykiem w projekcie?

Identyfikacja ryzyka jest ważnym elementem zarządzania projektem, ponieważ pozwala na wczesne zidentyfikowanie potencjalnych zagrożeń oraz podjęcie odpowiednich działań zapobiegawczych.

Wszystkie metodyki zarządzania projektami szczegółowo omawiają w jaki sposób zarządzać ryzykami projektowymi. Teoretycznie taka wiedza jest powszechnie dostępna. Pomimo tego, codzienna praktyka pokazuje, że jest to temat dość powszechnie zaniedbywany w wielu organizacjach i na wielu projektach.

Jednak ryzyko niepowodzenia projektów można zminimalizować, stosując odpowiednie metody identyfikacji i zarządzania ryzykiem projektowym.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do obejrzenia zapisanej transmisji webinaru, gdzie na praktycznych przykładach Włodzimierz Makowski wyjaśni jak skutecznie zarządzać ryzykiem w projektach.

Dowiesz się:

  • jak poprawnie identyfikować ryzyko projektowe
  • jak wygląda identyfikacja ryzyka projektowego na poszczególnych etapach projektu
  • jak skutecznie zarządzać ryzykiem w projekcie
  • jak wygląda zarządzanie ryzykiem w projektach w trakcie ich realizacji
  • jak prowadzić rejestr ryzyk projektowych

.

Włodzimierz Makowski

Członek Zarządu FlexiProject z wieloletnim doświadczeniem. Przez ponad 20 lat pracował z polskimi i międzynarodowymi firmami, realizując dziesiątki dużych projektów. Poznawał przed jakimi wyzwaniami stają, w zakresie realizacji strategii i zarządzania projektami. Dzięki licznym szkoleniom i konferencjom poznawał i poznaje trendy, w jakich podąża świat w zarządzaniu strategicznym oraz w zarządzaniu projektami.

Włodzimierz Makowski

Nie przegap kolejnego webinaru! Dołącz do naszego newslettera 👇

.