Przykłady wdrożeń

GLS_Logo_
GLS
GLS Poland to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnianiu najwyższej jakości. 50 filii pozwala GLS Poland być blisko Nadawców i Odbiorców w całym kraju. GLS oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne w Europie i na świecie. Za pośrednictwem własnych spółek krajowych i przedsiębiorstw partnerskich, Grupa GLS zbudowała rozległą sieć pozwalającą na doręczanie przesyłek do Klientów w 40 krajach.

Zobacz Case Study

Torf-Corporation
Torf Corporation
Torf Corporation to wiodący na polskim rynku producent kosmetyków, które są dostępne pod marką Tołpa. Firma zatrudnia obecnie ponad 250 pracowników i z roku na rok bardzo dynamicznie się rozwija. Organizacja cały czas projektuje i wdraża nowe produkty, unowocześnia potencjał produkcyjny oraz doskonali procesy biznesowe i organizacyjne.

Zobacz Case Study

Europlant
Europlant Phytopharmaca sp. z o.o
Grupa Europlant opracowuje oraz produkuje skuteczne i bezpieczne płynne leki ziołowe i herbaty lecznicze oparte na składnikach aktywnych najwyższej jakości. Europlant prowadzi sieć dystrybucji produktów za pośrednictwem aptek w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki własnym lokalnym firmom produkcyjnym i dystrybucyjnym możliwe jest zagwarantowanie bliskości klientów i zdobycie ich zaufania na dziesięciolecia.

Zobacz Case Study

Krosno Glass S.A.
KROSNO jest jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce, a także cenionym dostawcą na ponad 60 światowych rynkach. Każdego dnia wzbogacamy życie milionów ludzi w różnych zakątkach globu, tworząc niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.

Zobacz Case Study

SMAY Sp. z o.o.
Grupa SMAY od ponad 32 lat dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. SMAY stawia na ciągły, systematyczny rozwój, polegający na wdrażaniu innowacyjnych produktów, technologii i procesów produkcyjnych. Nieustannie inwestuje w rozwój pracowników, własnej myśli technologicznej oraz zaplecza produkcyjnego. Misją firmy jest dostarczanie świeżego powietrza i dbanie o komfort oraz ochronę zdrowia ludzi, a także ich mienia we wszystkich rodzajach budynków.

Zobacz Case Study