Współprace

Zobacz z kim współpracujemy

IPMA Polska
IPMA
International Project Management Association, IPMA – międzynarodowa federacja stowarzyszeń zmierzająca do popularyzacji wiedzy na temat zarządzania projektami oraz integrująca środowisko project managerów na świecie. Stowarzyszenie zrzesza organizacje w ponad 50 krajach na świecie.
Zobacz IPMA
Twoje Drzwi Do IT logo
Twoje Drzwi do IT
Karolina i Maciej – Dwoje pasjonatów zarządzania projektami, z ponad 10 letnim doświadczeniem w IT. Ich celem jest pomóc kandydatom przekwalifikować się do roli project managera lub scrum mastera w IT.
Zobacz Twoje Drzwi do IT
pm2pm logo
pm2pm
Pm2pm jest firmą świadczącą kompleksowe usługi szkoleniowo-doradcze w obszarze zarządzania projektami. Od ponad 10 lat wspiera Project Managerów i członków zespołów projektowych w podnoszeniu kompetencji oraz skutecznym przygotowaniu do międzynarodowych certyfikacji. Pm2pm pomaga przedsiębiorstwom oraz instytucjom wypracować i efektywnie wdrożyć nowoczesne standardy zarządzania projektami, wspiera proces tworzenia Biur Zarządzania Projektami (PMO) oraz ciągłe doskonalenie procesów w organizacjach. Firma całościowe podejście od szkoleń poprzez efektywne zarządzanie projektami po wdrażanie kultury zarządzania projektami na poziomie całej organizacji.
Zobacz pm2pm
Pro Progressio
Pro Progressio
Pro Progressio jest unikalną organizacją w Polsce, łączącą w sobie doradztwo, dzielenie się wiedzą i media branży nowoczesnych usług dla biznesu. Organizacja w ramach swoich działań prowadzi Fundację, zarządza mediami biznesowymi, organizuje konferencje i inne wydarzenia biznesowe oraz zajmuje się edukacją, badaniami i promocją rozwoju przedsiębiorczości.
Zobacz Pro Progressio
Narudo.pl
Narudo.pl
Magda Nicgorska jest Project Managerem i Analitykiem IT. Pomaga głównie małym i średnim firmom w prowadzeniu projektów. Organizuje pracę, tworzy harmonogramy i zajmuje się wszystkim tym, na co zwykle brakuje czasu. Na blogu Narudo.pl dzieli się z początkującymi wiedzą o zarządzaniu czasem, organizacją, planowaniu i zarządzaniu projektami.
Zobacz Narudo.pl
Piwo Między Projektami
Piwo Między Projektami
Piwo Między Projektami to cykl spotkań opartych na wspólnej wymianie wiedzy, sesjach Round Tables i aktywnie działającym networkingu. Spotkania przeznaczone są dla każdego zainteresowanego rozwijaniem kompetencji w obszarze zarządzania projektami, produktami lub zwinnymi zespołami – niezależnie od branży, wielkości firmy czy zajmowanego stanowiska. Czym są sesje #RoundTables? To warsztaty prowadzone w niewielkich grupach pod okiem eksperta z danego obszaru. Idealne połączenie wymiany wiedzy i networkingu – zawsze w luźnej atmosferze!
Zobacz Piwo Między Projektami
Projekty bez zadyszki
Projekty bez Zadyszki
Ania Wojdył, to Manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami. W 2019 roku Anna uruchomiła Projekty bez Zadyszki. Chce pokazywać tam, że zarządzanie projektami to niesamowicie przydatna kompetencja oraz jak ją ogarnąć krok po kroku.
Zobacz Projekty Bez Zadyszki
prosto o projektach
Prosto o Projektach
Michał Kopczewski jest ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami i doskonalenia procesów w organizacjach. Pracuje jako konsultant i trener, prowadząc swoją jednoosobową działalność doradczą pod marką Processum. na portalu Prosto o Projektach w prosty sposób przekazuje wiedzę o tym, jak efektywnie prowadzić projekty. To darmowa baza wiedzy dla wszystkich, którzy chcą podszkolić się w tej sztuce.
Zobacz Prosto o Projektach