Współprace

Zobacz z kim współpracujemy

IPMA Polska
IPMA
International Project Management Association, IPMA – międzynarodowa federacja stowarzyszeń zmierzająca do popularyzacji wiedzy na temat zarządzania projektami oraz integrująca środowisko project managerów na świecie. Stowarzyszenie zrzesza organizacje w ponad 50 krajach na świecie.
Zobacz IPMA
Twoje Drzwi Do IT logo
Twoje Drzwi do IT
Karolina i Maciej – Dwoje pasjonatów zarządzania projektami, z ponad 10 letnim doświadczeniem w IT. Ich celem jest pomóc kandydatom przekwalifikować się do roli project managera lub scrum mastera w IT.
Zobacz Twoje Drzwi do IT
pm2pm logo
pm2pm
Pm2pm jest firmą świadczącą kompleksowe usługi szkoleniowo-doradcze w obszarze zarządzania projektami. Od ponad 10 lat wspiera Project Managerów i członków zespołów projektowych w podnoszeniu kompetencji oraz skutecznym przygotowaniu do międzynarodowych certyfikacji. Pm2pm pomaga przedsiębiorstwom oraz instytucjom wypracować i efektywnie wdrożyć nowoczesne standardy zarządzania projektami, wspiera proces tworzenia Biur Zarządzania Projektami (PMO) oraz ciągłe doskonalenie procesów w organizacjach. Firma całościowe podejście od szkoleń poprzez efektywne zarządzanie projektami po wdrażanie kultury zarządzania projektami na poziomie całej organizacji.
Zobacz pm2pm
Piwo Między Projektami
Piwo Między Projektami
Piwo Między Projektami to cykl spotkań opartych na wspólnej wymianie wiedzy, sesjach Round Tables i aktywnie działającym networkingu. Spotkania przeznaczone są dla każdego zainteresowanego rozwijaniem kompetencji w obszarze zarządzania projektami, produktami lub zwinnymi zespołami – niezależnie od branży, wielkości firmy czy zajmowanego stanowiska. Czym są sesje #RoundTables? To warsztaty prowadzone w niewielkich grupach pod okiem eksperta z danego obszaru. Idealne połączenie wymiany wiedzy i networkingu – zawsze w luźnej atmosferze!
Zobacz Piwo Między Projektami
EFEKT PMO
Karol Czapik jest właścicielem firmy konsultingowo – doradczej EFEKT PMO, dzięki, której pomaga firmom odnosić sukces w biznesie poprzez efektywne zarządzanie projektami i programami. Karol jest praktykiem i ekspertem w zarządzaniu, posiada ponad 12 letnie doświadczenie menadżerskie w prowadzeniu programów i projektów w firmach o zasięgu globalnym jak i z lokalnymi liderami rynku w branżach takich jak e-commerce, logistyka, e-mobility, IT, telekomunikacja, recycling, finanse, OZE i R&D. Jego doświadczenie było wykorzystane w takich firmach m.in. jak: InPost, Trefl Fabryka Kart, Columbus Energy, MB Recycling, Opennet, Sinterit, Hop.City, BiBP i innych.
Zobacz EFEKT PMO
Pro Progressio
Pro Progressio
Pro Progressio jest unikalną organizacją w Polsce, łączącą w sobie doradztwo, dzielenie się wiedzą i media branży nowoczesnych usług dla biznesu. Organizacja w ramach swoich działań prowadzi Fundację, zarządza mediami biznesowymi, organizuje konferencje i inne wydarzenia biznesowe oraz zajmuje się edukacją, badaniami i promocją rozwoju przedsiębiorczości.
Zobacz Pro Progressio
Narudo.pl
Narudo.pl
Magda Nicgorska jest Project Managerem i Analitykiem IT. Pomaga głównie małym i średnim firmom w prowadzeniu projektów. Organizuje pracę, tworzy harmonogramy i zajmuje się wszystkim tym, na co zwykle brakuje czasu. Na blogu Narudo.pl dzieli się z początkującymi wiedzą o zarządzaniu czasem, organizacją, planowaniu i zarządzaniu projektami.
Zobacz Narudo.pl
Projekty bez zadyszki
Projekty bez Zadyszki
Ania Wojdył, to Manager z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami. W 2019 roku Anna uruchomiła Projekty bez Zadyszki. Chce pokazywać tam, że zarządzanie projektami to niesamowicie przydatna kompetencja oraz jak ją ogarnąć krok po kroku.
Zobacz Projekty Bez Zadyszki
prosto o projektach
Prosto o Projektach
Michał Kopczewski jest ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami i doskonalenia procesów w organizacjach. Pracuje jako konsultant i trener, prowadząc swoją jednoosobową działalność doradczą pod marką Processum. na portalu Prosto o Projektach w prosty sposób przekazuje wiedzę o tym, jak efektywnie prowadzić projekty. To darmowa baza wiedzy dla wszystkich, którzy chcą podszkolić się w tej sztuce.
Zobacz Prosto o Projektach