Klienci

Torf Corporation
Torf Corporation Sp. z o.o.
Torf Corporation jest jedną z największych polskich firm zajmujących się produkcją i sprzedażą kosmetyków. Działa zarówno na polskim jak i międzynarodowych rynkach. Systematycznie i dynamicznie zwiększa sprzedaż jednocześnie wkładając wiele wysiłku w doskonalenie działań firmy.
Zobacz referencje
TU INTER Polska S.A.
Grupa INTER Polska to dwa towarzystwa ubezpieczeń: INTER Polska S.A. i INTER-ŻYCIE Polska S.A. Usługi świadczone przez TU INTER Polska S.A. obejmuje ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe dla Firm jak i Klientów indywidualnych.
Szczególnym odbiorcą naszych usług jest branża medyczna, dla której tworzymy wyspecjalizowane pakiety ubezpieczeniowe.
Zobacz referencje
Krosno Glass S.A.
KROSNO jest jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce, a także cenionym dostawcą na ponad 60 światowych rynkach. Każdego dnia wzbogacamy życie milionów ludzi w różnych zakątkach globu, tworząc niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.
Zobacz referencje
SMAY Sp. z o.o.
Grupa SMAY od ponad 32 lat dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. SMAY stawia na ciągły, systematyczny rozwój, polegający na wdrażaniu innowacyjnych produktów, technologii i procesów produkcyjnych. Nieustannie inwestuje w rozwój pracowników, własnej myśli technologicznej oraz zaplecza produkcyjnego. Misją firmy jest dostarczanie świeżego powietrza i dbanie o komfort oraz ochronę zdrowia ludzi, a także ich mienia we wszystkich rodzajach budynków.
Zobacz referencje
Europlant
Europlant Phytopharmaca sp. z o.o
Grupa Europlant opracowuje oraz produkuje skuteczne i bezpieczne płynne leki ziołowe i herbaty lecznicze oparte na składnikach aktywnych najwyższej jakości. Europlant prowadzi sieć dystrybucji produktów za pośrednictwem aptek w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki własnym lokalnym firmom produkcyjnym i dystrybucyjnym możliwe jest zagwarantowanie bliskości klientów i zdobycie ich zaufania na dziesięciolecia.
Zobacz referencje
SFD logo
SFD S.A.
Spółka SFD zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym odżywkami, suplementami diety oraz akcesoriami sportowymi. Firma posiada w swojej ofercie kilka tysięcy produktów, pochodzących od wyselekcjonowanych producentów z całego świata. Firma SFD jest oficjalnym dystrybutorem większości marek, które posiada w ofercie.
Zobacz referencje
Obi
OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji i niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W Polsce pod marką OBI działa już 59 marketów zlokalizowanych w 41 miastach.
DLL Financial Solutions Partner
DLL to globalny partner w zakresie rozwiązań finansowych z ponad 30 miliardami euro w zarządzanym portfolio. Założona w 1969 roku firma DLL z siedzibą w Eindhoven w Holandii dostarcza rozwiązania finansowe oparte na aktywach w branży rolnictwa, służby zdrowia, budownictwa, transportu ciężkiego, przemysłu, technologii biurowych. DLL współpracuje z producentami sprzętu, sprzedawcami i dystrybutorami w ponad 30 krajach, wspierając ich kanały dystrybucji i rozwój działalności.
Continental Farmers Group
Continental Farmers Group to firma rolnicza z inwestycjami międzynarodowymi, działająca w regionie zachodniej Ukrainy, przyciągająca do swojego zespołu najlepszych fachowców z branży, wykorzystująca najlepsze praktyki produkcji rolnej, najnowsze technologie i nowoczesny sprzęt. Firma powstała z połączenia dwóch potężnych spółek rolnych, liderów krajowego sektora rolnego MRIYA Agroholding (od 1992 roku) i CFG (Continental Farmers Group ) (od 2006).
CB S.A.
CB S.A. jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów specjalistycznych materiałów budowlanych. W swoich zakładach produkcyjnych wytwarza m.in. wysokiej klasy membrany dachowe, taśmy kalenicowe oraz siatkę podtynkową z włókna szklanego. Po 24 latach działalności CB S.A. posiada 3 rozpoznawalne marki Corotop, Rednet i Secco oraz portfolio ponad 1000 aktywnych klientów.
Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA
Podstawowym przedmiotem działalności spółek Grupy jest wytwarzanie, przesył, dystrybucja i sprzedaż energii cieplnej oraz elektrycznej. Wyjątkami są spółki ECO Serwis, która zabezpiecza przesył i dystrybucję ciepła oraz specjalizuje się w kompleksowym nadzorze i wykonawstwie remontów i inwestycji w zakresie sieci, węzłów i źródeł ciepła, a także ECO Logistyka, której przedmiotem działalności jest handel opałem, w szczególności zaopatrywanie w węgiel wszystkich spółek Grupy oraz świadczenie specjalistycznych usług Laboratorium Ochrony Środowiska.
Samasz
SaMASZ Sp. z o.o.
SaMASZ Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości maszyn rolniczych oraz komunalnych. Obecnie sieć dilerska to ponad 35 firm na terenie Polski oraz 70 firm za granicą. Firma SaMASZ Sprzedaje maszyny do ponad 50 krajów i tym samym jest jednym z najlepiej rozwijających się polskich przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu.
BROWIN
BROWIN Sp. z o. o., Sp. k.
BROWIN tworzy ekscytujące, innowacyjne i przemyślane rozwiązania, które każdemu ułatwiają zdrowe życie w zgodzie z naturą – przede wszystkim poprzez wspieranie pasji, jaką jest wyrób domowych specjałów. Rozwijając kompetencje R&D i możliwości produkcyjne, celem jest jeszcze szybsze i bardziej elastyczne reaagowanie na zmiany i nowe oczekiwania. Zwiększając efektywność, optymalizując procesy BRIWON czyni swoje produkty jeszcze bardziej praktycznymi, a jednocześnie dostępnymi dla każdego.
Siropol
Siropol Sp. z o.o.
Firma Siropol Sp. z o.o. została utworzona w czerwcu 1996 jako firma córka niemieckiej firmy SIRO-PLAST GmbH. Od ponad 10 lat Siropol produkuje detale z tworzywa sztucznego dla przemysłów: samochodowego, włókienniczego i gazowniczego. Siropol zajmuje się również konstrukcją
i wykonawstwem form wtryskowych. Od ponad dekady Siropol Sp. z o.o. produkuje detale z tworzywa sztucznego dla przemysłu samochodowego, gazowniczego i włókienniczego. Siropol przetwarza tworzywa sztuczne takie jak: POM, PA, PC, PBT, PMMA, TPE. Firma prowadzi wiele projektów, zaczynając od projektów takich jak: wprowadzenie nowych produktów i usług, rozwój nowych technologii kończąc na ekspansji na rynki zagraniczne.
NXRT
NXRT jest austriacką firmą działającą w obszarze technologii rzeczywistości wirtualnej i mieszanej. Opracowuje wysokiej klasy technologię do efektywnego tworzenia wirtualnych środowisk symulacyjnych dla branży motoryzacyjnej i kolejowej. NXRT koncentruje się na aplikacjach do innowacyjnych symulacji w celach demonstracyjnych, szkoleniowych i testowych.
ITTS.net.pl
ITTS.net.pl
ITTS Sp. z o.o. to firma budowlana, której działalność opiera się na kompleksowej obsłudze inwestycji telekomunikacyjnych. Firma wspiera rozwój sieci telefonii komórkowej wszystkich operatorów i zapewnia lepszą jakość usług telefonicznych dla odbiorców. ITTS Sp z o.o. oferuje szeroki zakres usług od prac akwizycyjnych, projektowych, przygotowania inwestycji po prace budowlane, elektryczne i implementacyjne. Firma ma długoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jest w stanie realizować usługi na najwyższym poziomie.
symfonia-logo
Symfonia
Symfonia to twórca technologii i oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi. Firma tworzy programy, aplikacje i usługi dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla dużych korporacji z segmentu enterprise. W swoim portfolio rozwiązań Symfonia posiada zarówno wersje desktopowe, jak i chmurowe. Kreowane programy wspierają firmy w obszarze automatyzacji finansów i księgowości, kadr i płac, handlu hurtowego i detalicznego kanałami tradycyjnymi i internetowymi, zarządzania magazynem i produkcją, cyfrowym obiegiem dokumentów oraz analizą danych.
ibg_geodezja_logo
IBG Geodezja
IBG Geodezja jest firmą geodezyjną istniejącą na rynku od 2000 roku. Specjalizuje się w geodezji inżynieryjno – przemysłowej. Współpracuje z wieloma firmami budowlanymi i biurami projektów, zapewniając im kompleksową obsługę geodezyjną niezbędną na każdym etapie procesu projektowania i realizacji inwestycji.
srubena-unia-logo
ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o.
ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów elementów złącznych w Polsce i w Europie. Na rynku istnieje od 1832 roku i przez ten cały czas nieustannie doskonali procesy technologiczne, tak by móc zaoferować jeszcze lepsze, trwalsze i precyzyjniejsze rozwiązania. Dostarcza odbiorcom rozwiązania zapewniające pewne łączenie podzespołów za pomocą najwyższej jakości śrub stalowych. Zaopatruje branże: budowniczą, motoryzacyjną, energetyczną, górniczą, kolejową, a także sprzedawców, dystrybutorów i hurtowników w całej Unii Europejskiej i w wielu Państwach poza UE.
logo_bibp_225x144
BIBP
BIBP to firma produkująca worki typu Bag in Box, elastyczne opakowania oraz worki aseptyczne. Firma posiada wydajne linie produkcyjne, nowoczesne magazyny i prężnie działające Centrum Badawczo-Rozwojowe a ich produkty trafiają do blisko 30 krajów. W wielu aspektach BIBP wprowadza własne, innowacyjne rozwiązania nie tylko dostosowując się do zmian na rynku, ale również wychodząc przed szereg.