Klienci

Torf Corporation
Torf Corporation Sp. z o.o.
Torf Corporation jest jedną z największych polskich firm zajmujących się produkcją i sprzedażą kosmetyków. Działa zarówno na polskim jak i międzynarodowych rynkach. Systematycznie i dynamicznie zwiększa sprzedaż jednocześnie wkładając wiele wysiłku w doskonalenie działań firmy.
Zobacz referencje
Krosno Glass S.A.
KROSNO jest jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce, a także cenionym dostawcą na ponad 60 światowych rynkach. Każdego dnia wzbogacamy życie milionów ludzi w różnych zakątkach globu, tworząc niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.
Zobacz referencje
GLS Poland
GLS Poland to jeden z głównych dostawców usług transportowych w Polsce skoncentrowany na zapewnianiu najwyższej jakości. 50 filii pozwala GLS Poland być blisko Nadawców i Odbiorców w całym kraju. Dobrze zorganizowana sieć umożliwia szybkie i sprawne dostarczanie paczek, zazwyczaj w następnym dniu roboczym. Centralna sortownia położona w Strykowie koło Łodzi służy jako międzynarodowy punkt przeładunkowy. Dzięki niej polska sieć połączona jest z siecią ogólnoeuropejską – codziennie organizowane są transporty do krajów w całej Europie.
Zobacz referencje
TU INTER Polska S.A.
Grupa INTER Polska to dwa towarzystwa ubezpieczeń: INTER Polska S.A. i INTER-ŻYCIE Polska S.A. Usługi świadczone przez TU INTER Polska S.A. obejmuje ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe dla Firm jak i Klientów indywidualnych.
Szczególnym odbiorcą naszych usług jest branża medyczna, dla której tworzymy wyspecjalizowane pakiety ubezpieczeniowe.
Zobacz referencje
SFD logo
SFD S.A.
Spółka SFD zajmuje się handlem hurtowym i detalicznym odżywkami, suplementami diety oraz akcesoriami sportowymi. Firma posiada w swojej ofercie kilka tysięcy produktów, pochodzących od wyselekcjonowanych producentów z całego świata. Firma SFD jest oficjalnym dystrybutorem większości marek, które posiada w ofercie.
Zobacz referencje
SMAY Sp. z o.o.
Grupa SMAY od ponad 32 lat dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. SMAY stawia na ciągły, systematyczny rozwój, polegający na wdrażaniu innowacyjnych produktów, technologii i procesów produkcyjnych. Nieustannie inwestuje w rozwój pracowników, własnej myśli technologicznej oraz zaplecza produkcyjnego. Misją firmy jest dostarczanie świeżego powietrza i dbanie o komfort oraz ochronę zdrowia ludzi, a także ich mienia we wszystkich rodzajach budynków.
Zobacz referencje
Europlant
Europlant Phytopharmaca sp. z o.o
Grupa Europlant opracowuje oraz produkuje skuteczne i bezpieczne płynne leki ziołowe i herbaty lecznicze oparte na składnikach aktywnych najwyższej jakości. Europlant prowadzi sieć dystrybucji produktów za pośrednictwem aptek w Europie Środkowo-Wschodniej. Dzięki własnym lokalnym firmom produkcyjnym i dystrybucyjnym możliwe jest zagwarantowanie bliskości klientów i zdobycie ich zaufania na dziesięciolecia.
Zobacz referencje
Obi
OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji i niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W Polsce pod marką OBI działa już 59 marketów zlokalizowanych w 41 miastach.
DLL Financial Solutions Partner
DLL to globalny partner w zakresie rozwiązań finansowych z ponad 30 miliardami euro w zarządzanym portfolio. Założona w 1969 roku firma DLL z siedzibą w Eindhoven w Holandii dostarcza rozwiązania finansowe oparte na aktywach w branży rolnictwa, służby zdrowia, budownictwa, transportu ciężkiego, przemysłu, technologii biurowych. DLL współpracuje z producentami sprzętu, sprzedawcami i dystrybutorami w ponad 30 krajach, wspierając ich kanały dystrybucji i rozwój działalności.
Continental Farmers Group
Continental Farmers Group to firma rolnicza z inwestycjami międzynarodowymi, działająca w regionie zachodniej Ukrainy, przyciągająca do swojego zespołu najlepszych fachowców z branży, wykorzystująca najlepsze praktyki produkcji rolnej, najnowsze technologie i nowoczesny sprzęt. Firma powstała z połączenia dwóch potężnych spółek rolnych, liderów krajowego sektora rolnego MRIYA Agroholding (od 1992 roku) i CFG (Continental Farmers Group ) (od 2006).
Polski Bank Komórek Macierzystych
PBKM jest największym bankiem komórek macierzystych w Polsce i Europie. Zapewnia dostęp do innowacyjnego leczenia z pozyskanych komórek macierzystych i ratuje życie i zdrowie dzieci, a także innych członków rodzin. Celem PBKM jest pozyskiwanie i przechowywanie komórek macierzystych z krwi pępowinowej, łożyskowej oraz sznura pępowinowego. Przygotowaniem komórek macierzystych zajmuje się największe w Europie, ultranowoczesne laboratorium, w którym wszystkie procesy wykonywane są według najbardziej restrykcyjnych procedur.
Corotop Spółka Akcyjna
Corotop S.A. jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów specjalistycznych materiałów budowlanych. W swoich zakładach produkcyjnych wytwarza m.in. wysokiej klasy membrany dachowe, taśmy kalenicowe oraz siatkę podtynkową z włókna szklanego. Po 24 latach działalności CB S.A. posiada 3 rozpoznawalne marki Corotop, Rednet i Secco oraz portfolio ponad 1000 aktywnych klientów.
Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA
Podstawowym przedmiotem działalności spółek Grupy jest wytwarzanie, przesył, dystrybucja i sprzedaż energii cieplnej oraz elektrycznej. Wyjątkami są spółki ECO Serwis, która zabezpiecza przesył i dystrybucję ciepła oraz specjalizuje się w kompleksowym nadzorze i wykonawstwie remontów i inwestycji w zakresie sieci, węzłów i źródeł ciepła, a także ECO Logistyka, której przedmiotem działalności jest handel opałem, w szczególności zaopatrywanie w węgiel wszystkich spółek Grupy oraz świadczenie specjalistycznych usług Laboratorium Ochrony Środowiska.
Samasz
SaMASZ Sp. z o.o.
SaMASZ Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości maszyn rolniczych oraz komunalnych. Obecnie sieć dilerska to ponad 35 firm na terenie Polski oraz 70 firm za granicą. Firma SaMASZ Sprzedaje maszyny do ponad 50 krajów i tym samym jest jednym z najlepiej rozwijających się polskich przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu.
BROWIN
BROWIN Sp. z o. o., Sp. k.
BROWIN tworzy ekscytujące, innowacyjne i przemyślane rozwiązania, które każdemu ułatwiają zdrowe życie w zgodzie z naturą – przede wszystkim poprzez wspieranie pasji, jaką jest wyrób domowych specjałów. Rozwijając kompetencje R&D i możliwości produkcyjne, celem jest jeszcze szybsze i bardziej elastyczne reaagowanie na zmiany i nowe oczekiwania. Zwiększając efektywność, optymalizując procesy BRIWON czyni swoje produkty jeszcze bardziej praktycznymi, a jednocześnie dostępnymi dla każdego.
Siropol
Siropol Sp. z o.o.
Firma Siropol Sp. z o.o. została utworzona w czerwcu 1996 jako firma córka niemieckiej firmy SIRO-PLAST GmbH. Od ponad 10 lat Siropol produkuje detale z tworzywa sztucznego dla przemysłów: samochodowego, włókienniczego i gazowniczego. Siropol zajmuje się również konstrukcją
i wykonawstwem form wtryskowych. Od ponad dekady Siropol Sp. z o.o. produkuje detale z tworzywa sztucznego dla przemysłu samochodowego, gazowniczego i włókienniczego. Siropol przetwarza tworzywa sztuczne takie jak: POM, PA, PC, PBT, PMMA, TPE. Firma prowadzi wiele projektów, zaczynając od projektów takich jak: wprowadzenie nowych produktów i usług, rozwój nowych technologii kończąc na ekspansji na rynki zagraniczne.
Enbio
Enbio to renomowany szwajcarski producent autoklawów medycznych, który stanowi ważny element globalnej grupy kapitałowej. Firma czerpie inspirację z ponad 30-letniego dziedzictwa w dziedzinie biotechnologii i hydroponiki przemysłowej, gdzie jakość sterylizacji stanowi kluczowy czynnik sukcesu. Jako lider w branży, Enbio skoncentrowało się na dostarczaniu najwyższej jakości autoklawów medycznych, które spełniają najbardziej rygorystyczne normy sterylizacyjne. Firma opiera się na zaawansowanych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach, aby zapewnić bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego na całym świecie.
ITTS.net.pl
ITTS.net.pl
ITTS Sp. z o.o. to firma budowlana, której działalność opiera się na kompleksowej obsłudze inwestycji telekomunikacyjnych. Firma wspiera rozwój sieci telefonii komórkowej wszystkich operatorów i zapewnia lepszą jakość usług telefonicznych dla odbiorców. ITTS Sp z o.o. oferuje szeroki zakres usług od prac akwizycyjnych, projektowych, przygotowania inwestycji po prace budowlane, elektryczne i implementacyjne. Firma ma długoletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jest w stanie realizować usługi na najwyższym poziomie.
symfonia-logo
Symfonia
Symfonia to twórca technologii i oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi. Firma tworzy programy, aplikacje i usługi dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla dużych korporacji z segmentu enterprise. W swoim portfolio rozwiązań Symfonia posiada zarówno wersje desktopowe, jak i chmurowe. Kreowane programy wspierają firmy w obszarze automatyzacji finansów i księgowości, kadr i płac, handlu hurtowego i detalicznego kanałami tradycyjnymi i internetowymi, zarządzania magazynem i produkcją, cyfrowym obiegiem dokumentów oraz analizą danych.
ibg_geodezja_logo
IBG Geodezja
IBG Geodezja jest firmą geodezyjną istniejącą na rynku od 2000 roku. Specjalizuje się w geodezji inżynieryjno – przemysłowej. Współpracuje z wieloma firmami budowlanymi i biurami projektów, zapewniając im kompleksową obsługę geodezyjną niezbędną na każdym etapie procesu projektowania i realizacji inwestycji.
srubena-unia-logo
ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o.
ŚRUBENA UNIA Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów elementów złącznych w Polsce i w Europie. Na rynku istnieje od 1832 roku i przez ten cały czas nieustannie doskonali procesy technologiczne, tak by móc zaoferować jeszcze lepsze, trwalsze i precyzyjniejsze rozwiązania. Dostarcza odbiorcom rozwiązania zapewniające pewne łączenie podzespołów za pomocą najwyższej jakości śrub stalowych. Zaopatruje branże: budowniczą, motoryzacyjną, energetyczną, górniczą, kolejową, a także sprzedawców, dystrybutorów i hurtowników w całej Unii Europejskiej i w wielu Państwach poza UE.
logo_bibp_225x144
BIBP
BIBP to firma produkująca worki typu Bag in Box, elastyczne opakowania oraz worki aseptyczne. Firma posiada wydajne linie produkcyjne, nowoczesne magazyny i prężnie działające Centrum Badawczo-Rozwojowe a ich produkty trafiają do blisko 30 krajów. W wielu aspektach BIBP wprowadza własne, innowacyjne rozwiązania nie tylko dostosowując się do zmian na rynku, ale również wychodząc przed szereg.
unisoft-logo
Unisoft
Firma UNISOFT jest jedną z większych i najstarszych firm komputerowych w Polsce, zatrudniającą ponad 230 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Głównym profilem działalności firmy jest produkcja oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem w oparciu o najnowocześniejsze narzędzia informatyczne. Firma tworzy specjalistyczne aplikacje, których zadaniem jest efektywne wspomaganie wszelkich procesów zachodzących w przedsiębiorstwie oraz możliwość skutecznego i nowoczesnego zarządzania nim.
Mago logo
MAGO
Firma MAGO od ponad 20 lat oferuje swoim klientom najdogodniejsze rozwiązania w dziedzinie zagospodarowania przestrzeni sklepowej i magazynowej. Szeroki zakres świadczonych usług oraz indywidualne podejście do klientów sprawiły, że firma szybko stała się jednym z liderów w branży wyposażenia sklepowego.

beczkopol-logo
Beczkopol Sp. z o.o.
Firma Beczkopol Sp. z o.o. powstała w 1995 roku. Od samego początku stawia na stabilny rozwój i wzrost, a także ekspansję na nowe rynki, aby stać się jednym z wiodących dostawców bębnów stalowych w Europie. Wizją Beczkopolu jest stworzenie światowej klasy przedsiębiorstwa produkcyjnego, które zaspokoi potrzeby klientów w zakresie opakowań. Zapewniają pełną obsługę i doradztwo techniczne, stale ulepszający wszystkie aspekty działalności.
NOVOL
NOVOL to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Wszystkie produkty wytworzone są z wyselekcjonowanych surowców dostarczanych z całego świata w oparciu o nowoczesną technologię. NOVOL jest firmą, która na szeroką skalę dystrybuuje produkty do państw z Europy Zachodniej, Wschodniej, na Bliski Wschód oraz do Afryki. Przedsiębiorstwo produkuje ponad 1300 produktów w 14 liniach produkcyjnych a ich hale produkcyjne i magazynowe mają ponad 17 000 m2. W skali roku produkcja sięga 18 200 ton, z czego 13 000 ton jest eksportowane do ponad 50 krajów.
SCM-LOGO
SCM Sp. z o.o.
SCM Sp. z o.o od blisko 20 lat oferuje kompleksowe i zoptymalizowane usługi związane z zaopatrzeniem. Firma specjalizuje się we wprowadzaniu systemów standaryzacji jakości i bezpieczeństwa żywności oraz prowadzi własne centrum innowacji, tworząc i wprowadzając nowe produkty.
ETP Electro
ETP Electro specjalizuje się w świadczeniu usług inżynieryjno-produkcyjnych obejmujących urządzenia niskonapięciowe oraz kompleksowe rozwiązania w dziedzinie zabezpieczeń, sterowania i automatyki w kontekście rozdzielnic wysokiego napięcia. Projekty ETP Electro obejmują pełen łańcuch dostaw – od koncepcji, przez wdrożenie, aż po obsługę posprzedażową.
VIVE Textile Recycling
VIVE Textile Recycling to lider branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Swoją działalnością chce osiągnąć stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, która jest starannie segregowana każdego dnia w ilości setek ton. VIVE Textile Recycling wykorzystuje najnowocześniejsze i w pełni skomputeryzowane linie do sortowania odzieży w Polsce, firma przetwarza ponad 300 ton surowca na dobę, utrzymując przy tym najwyższe standardy jakościowe. Ich starannie przygotowane wyroby trafiają do ponad 70 krajów na całym świecie.
Carpol
Carpol to firma, która powstała z pasji do motoryzacj i od przeszło 20 lat z pełnym sukcesem tworzy zabudowy samochodowe dostosowane do indywidualnych wymagań Klientów. Carpol to lider rynku zabudów aut dostawczych. Współpracując z dealerami międzynarodowych marek samochodowych, oferuje rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta, które nie są dostępne w standardowej ofercie producentów. Firma, opierając swoją działalność na unikalnych technologiach, sięga po najnowsze rozwiązania, aby doskonalić procesy produkcyjne i zabudowy.
Swiss Rotors Group
Swiss Rotors Group jest światowym producentem OEM innowacyjnych produktów do odzyskiwania energii. Rozwiązania Swiss Rotors Group wyróżniają się unikalną technologią, automatyzacją, inteligentnymi rozwiązaniami i nowoczesnym designem. Wysoce zautomatyzowana i zrobotyzowana produkcja zapewnia powtarzalność i jakość produktów przy bardzo opłacalnej metodzie.
Mabion
Mabion to europejska firma biotechnologiczna rozwijająca leki klasy białek rekombinowanych, w tym przeciwciała monoklonalne i szczepionki. Jest prekursorem sektora biotechnologicznego w Europie Środkowej. Mabion specjalizuje się w wytwarzaniu sterylnych produktów biotechnologicznych w zakładzie spełniającym wymogi Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP), a celem firmy jest integracja i komercjalizacja osiągnieć naukowych w celu wytworzenia biologicznej substancji leczniczej na bazie hodowli komórek ssaków.