Klienci

Torf Corporation Sp. z o.o.
Torf Corporation jest jedną z największych polskich firm zajmujących się produkcją i sprzedażą kosmetyków. Działa zarówno na polskim jak i międzynarodowych rynkach. Systematycznie i dynamicznie zwiększa sprzedaż jednocześnie wkładając wiele wysiłku w doskonalenie działań firmy.
Zobacz referencje
TU INTER Polska S.A.
Grupa INTER Polska to dwa towarzystwa ubezpieczeń: INTER Polska S.A. i INTER-ŻYCIE Polska S.A. Usługi świadczone przez TU INTER Polska S.A. obejmuje ubezpieczenia medyczne, zdrowotne, majątkowe dla Firm jak i Klientów indywidualnych.
Szczególnym odbiorcą naszych usług jest branża medyczna, dla której tworzymy wyspecjalizowane pakiety ubezpieczeniowe.
Zobacz referencje
Krosno Glass S.A.
KROSNO jest jednym z największych producentów szkła użytkowego w Polsce, a także cenionym dostawcą na ponad 60 światowych rynkach. Każdego dnia wzbogacamy życie milionów ludzi w różnych zakątkach globu, tworząc niepowtarzalne wyroby o różnorodnym przeznaczeniu: do alkoholi, napojów, do serwowania potraw, a także szkło dekoracyjne i prezentowe.
Zobacz referencje
Obi
OBI to międzynarodowy koncern o 40-letniej tradycji i niekwestionowany lider rynku artykułów budowlanych, a sukces zawdzięcza odpowiednio dobranemu asortymentowi, dobrej orientacji w potencjale i potrzebach rynków lokalnych oraz bogatej ofercie usług. W Polsce pod marką OBI działa już 59 marketów zlokalizowanych w 41 miastach.
Columbus Energy S.A.
Columbus Energy S.A. to lider mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Wprowdzaił na polskim rynku innowacyjną usługę “Abonament na Słońce”, dzięki której każdy właściciel domu jednorodzinnego w Polsce może oszczędzać z energią słoneczną już od pierwszego dnia użytkowania.
DLL Financial Solutions Partner
DLL to globalny partner w zakresie rozwiązań finansowych z ponad 30 miliardami euro w zarządzanym portfolio. Założona w 1969 roku firma DLL z siedzibą w Eindhoven w Holandii dostarcza rozwiązania finansowe oparte na aktywach w branży rolnictwa, służby zdrowia, budownictwa, transportu ciężkiego, przemysłu, technologii biurowych. DLL współpracuje z producentami sprzętu, sprzedawcami i dystrybutorami w ponad 30 krajach, wspierając ich kanały dystrybucji i rozwój działalności.
Continental Farmers Group
Continental Farmers Group to firma rolnicza z inwestycjami międzynarodowymi, działająca w regionie zachodniej Ukrainy, przyciągająca do swojego zespołu najlepszych fachowców z branży, wykorzystująca najlepsze praktyki produkcji rolnej, najnowsze technologie i nowoczesny sprzęt. Firma powstała z połączenia dwóch potężnych spółek rolnych, liderów krajowego sektora rolnego MRIYA Agroholding (od 1992 roku) i CFG (Continental Farmers Group ) (od 2006).
CB S.A.
CB S.A. jest jednym z wiodących producentów i dystrybutorów specjalistycznych materiałów budowlanych. W swoich zakładach produkcyjnych wytwarza m.in. wysokiej klasy membrany dachowe, taśmy kalenicowe oraz siatkę podtynkową z włókna szklanego. Po 24 latach działalności CB S.A. posiada 3 rozpoznawalne marki Corotop, Rednet i Secco oraz portfolio ponad 1000 aktywnych klientów.
SMAY Sp. z o.o.
Grupa SMAY od ponad 32 lat dostarcza innowacyjne i kompleksowe rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. SMAY stawia na ciągły, systematyczny rozwój, polegający na wdrażaniu innowacyjnych produktów, technologii i procesów produkcyjnych. Nieustannie inwestuje w rozwój pracowników, własnej myśli technologicznej oraz zaplecza produkcyjnego. Misją firmy jest dostarczanie świeżego powietrza i dbanie o komfort oraz ochronę zdrowia ludzi, a także ich mienia we wszystkich rodzajach budynków.
Gmina Wiązowna
Gmina Wiązowna to blisko 13 tysięcy wyjątkowych ludzi, 3 tysiące ha lasów, u zbiegu dwóch wielkich dróg: A2 do Terespola i S17 do Lublina. Bezpośrednie sąsiedztwo stolicy, a jednocześnie łosie, sarny i dziki niemal na wyciągnięcie ręki. Wiązowna położona jest 30 km na wschód od centrum Warszawy. Rocznie na jej terenie na terenie wydawanych jest około 1000 pozwoleń na budowę. W Wiązownie działa ponadto 1200 prywatnych firm i co roku powstaje kilkadziesiąt kolejnych biznesów.
Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA
Podstawowym przedmiotem działalności spółek Grupy jest wytwarzanie, przesył, dystrybucja i sprzedaż energii cieplnej oraz elektrycznej. Wyjątkami są spółki ECO Serwis, która zabezpiecza przesył i dystrybucję ciepła oraz specjalizuje się w kompleksowym nadzorze i wykonawstwie remontów i inwestycji w zakresie sieci, węzłów i źródeł ciepła, a także ECO Logistyka, której przedmiotem działalności jest handel opałem, w szczególności zaopatrywanie w węgiel wszystkich spółek Grupy oraz świadczenie specjalistycznych usług Laboratorium Ochrony Środowiska.
Samasz
SaMASZ Sp. z o.o.
SaMASZ Sp. z o.o. jest producentem wysokiej jakości maszyn rolniczych oraz komunalnych. Obecnie sieć dilerska to ponad 35 firm na terenie Polski oraz 70 firm za granicą. Firma SaMASZ Sprzedaje maszyny do ponad 50 krajów i tym samym jest jednym z najlepiej rozwijających się polskich przedsiębiorstw o międzynarodowym zasięgu.
BROWIN
BROWIN Sp. z o. o., Sp. k.
BROWIN tworzy ekscytujące, innowacyjne i przemyślane rozwiązania, które każdemu ułatwiają zdrowe życie w zgodzie z naturą – przede wszystkim poprzez wspieranie pasji, jaką jest wyrób domowych specjałów. Rozwijając kompetencje R&D i możliwości produkcyjne, celem jest jeszcze szybsze i bardziej elastyczne reaagowanie na zmiany i nowe oczekiwania. Zwiększając efektywność, optymalizując procesy BRIWON czyni swoje produkty jeszcze bardziej praktycznymi, a jednocześnie dostępnymi dla każdego.