Kampus Zarządzania Projektami pm2pm – udział FlexiProject

Już 18 – 20 września 2022 w miejscowości Zawoja odbędzie się Kampus Zarządzania Projektami – specjalistyczne wydarzenie dla Project Managerów organizowane przez pm2pm.

Podczas Kampusu każdy z uczestników będzie mógł rozwinąć swoje kompetencje na specjalistycznych szkoleniach z zakresu zarządzania projektami. Jest to również niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń, integracji z zespołami projektowymi z innych organizacji oraz wysłuchania prelekcji doświadczonych ekspertów.

Wystąpienie FlexiProject

Z dumą informujemy, iż jedna z prelekcji eksperckich zostanie wygłoszona przez Włodzimierza Makowskiego- członka Zarządu FlexiProject, przy wsparciu Dominika Wrzoska- Managera Zarządzającego we FlexiProject. Temat wystąpienia będzie dotyczył Transformacji zarządzania projektami – na podstawie praktycznych przykładów.

Wystąpienie będzie przybliżać możliwości rozwiązania problemów związanych z próbami podniesienia skuteczności zarządzania projektami w organizacjach. Prowadzący na praktycznych przykładach omówią zagadnienia związane z rolą Biura Zarządzania Projektami, planowaniem oraz realizacją projektów, raportowaniem sytuacji projektowej firmy dla zarządu. Skupimy się także na rozwoju nowych produktów oraz wdrożeniu systemu informatycznego do zarządzania projektami, część rozwiązań zostanie omówiona z użyciem systemu FlexiProject.

Cała prelekcja będzie skoncentrowana na wymiarze praktycznym. Uczestnicy wydarzenia będą mogli porównać problemy, z którymi mieli do czynienia z problemami przedstawionymi podczas wystąpienia i zastanowić się, czy proponowane rozwiązania mogłyby się u nich sprawdzić. Nie zabraknie również czasu na dyskusję i dzielenie się doświadczeniami.

Dlaczego Kampus jest dla Ciebie?

W trakcie 3 dni trwania wydarzenia uczestnicy będą mogli dzielić się swoimi doświadczeniami, wysłuchać prelekcji doświadczonych ekspertów, rozwinąć specjalistyczne kompetencje z obszaru zarządzania projektami, a przede wszystkim zintegrować się z zespołami projektowymi innych organizacji.  

Podczas Kampusu będzie także możliwość skorzystania z zamówienia zamkniętego szkolenia. Tematyka i zakres szkolenia dopasowana będzie do potrzeb Twojej organizacji, jednocześnie uczestnik zyska dostęp do wszystkich korzyści, jakie daje udział w Kampusie Zarządzania Projektami.

Pamiętaj! Do 30 czerwca możesz zakupić bilety w specjalnie obniżonej cenie w ofercie Early Bird!

Poznaj wszystkie możliwości pakietów: http://kampus.pm2pm.pl/#pakiety>

Nie czekaj na ostatni moment! Zgłoś swój udział w Kampusie Zarządzania Projektami: wypełnij formularz na stronie.