FlexiProject Sponsorem Głównym 24. Konferencji IPMA Polska: Leadership

Z przyjemnością informujemy, iż Firma FlexiProject została Głównym Sponsorem wyjątkowego wydarzenia- tegorocznej Konferencji IPMA Polska pod hasłem: Leadership. Wydarzenie odbędzie się 4-5 listopada 2021 roku, w formule online.

Konferencja IPMA to dwa dni wartościowych wystąpień połączonych z panelem dyskusyjnym oraz warsztatami. Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, podczas którego wybitni eksperci i liderzy świata biznesu, zdradzą tajniki nowoczesnego zarządzania projektami. Będą opowiadali o najlepszych praktykach oraz wiodących teoriach, natomiast podczas realizowanych paneli dyskusyjnych możliwa będzie bezpośrednia wymiana doświadczeń.

Konferencja IPMA Polska 2021 to potężna dawka inspiracji, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. W czasie całego spotkania poświęcimy czas na przybliżenie możliwości systemu do zarządzania projektami FlexiProject.

W przerwach między wystąpieniami, dla uczestników zostanie udostępniona specjalna cyfrowa przestrzeń, gdzie będziemy na Państwa czekać. Przedstawimy tam poszczególne scenariusze realizacji różnego rodzaju procesów i opowiemy do czego w praktyce można użyć poszczególnych funkcji systemu do zarządzania projektami FlexiProject.

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji odczarowania na żywo funkcji FlexiProject, a przede wszystkim do wysłuchania doświadczonych praktyków oraz wymianie inspiracji.

Szczegóły wydarzenia oraz możliwość zapisów: https://konferencja.ipma.pl/