Wykorzystaj szablony projektów do szybkiego uruchamiania powtarzalnych projektów

Nie musisz za każdym razem męczyć się nad stworzeniem harmonogramu i budżetu w nowym projekcie. Dzięki szablonom projektowym dla projektów powtarzalnych wszystkie rzeczy zrobią się automatycznie.

Skontaktuj się z nami
Tworzenie planów projektów za pomocą szablonów FlexiProject
Twórz plany projektów w ciągu kilku minut wykorzystując szablony
Oszczędź czas w powtarzalnych projektach dzięki funkcjonalności szablonów projektów. Zapewnij kierownikowi projektu wypełnioną strukturę harmonogramu, budżetu, produktów i ryzyk, które może skorygować o specyficzne dla swojego projektu pozycje. Raz przygotowany szablon pozwoli Ci uniknąć tworzenia projektów powtarzalnych od zera.
Tworzenie harmonogramu na podstawie dnia startu projektu FlexiProject
Narysuj pełny harmonogram jedynie na podstawie dnia startu projektu
Funkcjonalność szablonu projektowego pozwoli Ci stworzyć pełny harmonogram na podstawie daty startu projektu. Uwzględniając dni robocze na projekcie, uzyskasz kompletną strukturę zadań, która będzie posiadała już wzajemne zależności, czasy trwania zadań oraz przypisane odpowiednie atrybuty i będzie wymagała jedynie kosmetycznych poprawek.
Tworzenie struktury budżetu FlexiProject
Pomóż kierownikowi projektu stworzyć odpowiednią strukturę budżetu, uwzględniającą potencjalne koszty projektowe
System FlexiProject, dzięki szablonom projektów, pozwala Ci przygotować listę potencjalnych pozycji budżetowych na projekcie, wiążąc je od razu z elementami harmonogramu. Tworząc projekt z szablonu, kierownik projektu będzie miał gotową podpowiedź, jakie koszty powinien uwzględnić w swoim planie.
Prowadzenie listy potencjalnych ryzyk FlexiProject
Unikaj zagrożeń na projektach wprowadzając listę potencjalnych ryzyk
Ułatw prowadzenie projektu, wypisując listę potencjalnych zagrożeń. Dodając plan działania, wskażesz kierownikowi projektu kroki, jakie powinien podjąć w momencie materializacji ryzyka. Wpływ na projekt i prawdopodobieństwo ułatwią priorytetyzację ryzyk, którymi powinieneś się zająć w pierwszej kolejności.
Wyznaczanie efektów tworząc listę produktów projektowych FlexiProject
Wyznacz efekty do osiągnięcia tworząc listę produktów projektowych
Na bazie szablonów projektów możemy opracować dokładną listę produktów do osiągnięcia przez projekt. Możesz do nich dodać szczegółowy opis, kryteria odbioru, wzorce do uzupełnienia oraz załączniki pokazujące najlepsze praktyki w Twojej firmie, według których powinien być wykonany produkt.
Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Skontaktuj się z nami