Twórz własne ścieżki akceptacji

Sam decyduj, jak ma wyglądać proces decyzyjny dotyczący realizacji projektów w Twojej organizacji.

Skontaktuj się z nami
Wybieranie ścieżek akceptacji FlexiProject
Wybieraj różne ścieżki akceptacji w zależności od rodzaju wymaganych decyzji
Narzędzie do zarządzania projektami FlexiProject pozwala Ci stworzyć dowolną liczbę ścieżek decyzyjnych, które będą odzwierciedlać procesy decyzyjne na projektach. Ty sam decydujesz, którą wybrać w zależności od zaistniałych okoliczności. Cały proces jest automatyczny, więc nie musisz się o nic martwić.
Tworzenie ścieżek akceptacji odwzorowujących proces decyzyjny FlexiProject
Twórz ścieżki akceptacji dokładnie odwzorowujące proces decyzyjny w Twojej firmie
Zmiany w Twojej firmie najpierw musi zaakceptować biuro zarządzania projektami, a następnie prezes? Taki proces bardzo łatwo jesteś w stanie odwzorować w naszym systemie. Możesz stworzyć dowolną liczbę etapów i do każdego z nich dodać dowolną liczbę użytkowników, dzięki czemu w sposób idealny odwzorujesz proces decyzyjny w Twojej firmie.
Wyznaczanie osób decyzyjnych oraz konsultowanie zagadnień ze specjalistami FlexiProject
Wyznaczaj osoby decyzyjne oraz konsultuj zagadnienia ze specjalistami przed podjęciem decyzji
Dla każdego z etapów akceptacji możesz przypisać dowolną liczbę użytkowników decyzyjnych. Mogą to być konkretne osoby lub funkcje projektowe, które uzupełniają się automatycznie na projekcie. Wbudowana funkcjonalność dotycząca osób opiniujących pozwoli Ci wyznaczyć osoby, które będą miały za zadanie wyrazić swoją opinię na temat zmiany i pomogą w podjęciu decyzji.
Przechowywanie historii decyzji FlexiProject
Przechowuj pełną historię decyzji i wracaj do niech w prosty sposób
Nie pamiętasz, z jakiego powodu kilka miesięcy temu została podjęta taka decyzja? Narzędzie do zarządzania projektami FlexiProject zarchiwizuje pełną historię akceptacji, a Ty w prosty sposób będziesz mógł wrócić do archiwalnych decyzji oraz zweryfikować kto i dlaczego podjął daną decyzję.
Otrzymywanie powiadomień FlexiProject
Bądź zawsze na bieżąco z oczekującymi akceptacjami
W momencie uruchomienia się każdego z etapów akceptacji wszyscy przypisani do danego poziomu uczestnicy otrzymują powiadomienia mailowe, z których w prosty sposób zostaną przekierowani do okna akceptacji. Dodatkowo każdy z użytkowników może stworzyć swoją listę oczekujących akceptacji dzięki wbudowanej funkcjonalności dashboradu użytkownika.
Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Skontaktuj się z nami