Aktualny status projektu zawsze pod ręką dzięki przeglądom projektowym

Automatyczne przeglądy projektowe to ogromna wygoda dla pracowników biura zarządzania projektami oraz doskonały sposób dostarczenia informacji o aktualnej sytuacji na projektach dla kierownictwa firmy.

Wypróbuj za darmo
Przeglądy - Biuro Zarządzania Projektami
Twórz cykliczne spotkania dotyczące kondycji projektów w Twojej organizacji
Skorzystaj ze wbudowanej funkcjonalności przeglądów projektowych, która daje Ci możliwość monitorowania aktualnych statusów oraz postępu prac na projektach. Przypisane daty przeglądów zobowiązują kierowników projektów do przygotowania podsumowania z toczących się prac na konkretny dzień. Unikniesz w ten sposób konieczności przygotowywania prezentacji w MS PowerPoint.
Status projektu - Biuro Zarządzania Projektami
Najważniejsze rzeczy z projektów zebrane w jednym miejscu
Rozwiązanie FlexiProject pozwoli Ci za pomocą jednego ekranu przedstawić całą sytuację na projekcie. Wszystkie dane dotyczące harmonogramu, budżetów, ryzyk, zmian i postępów zaciągną się automatycznie. Do każdej z sekcji Kierownik projektu będzie mógł dołączyć swój indywidualny zwięzły opis, dzięki czemu w pełni zrozumiesz sytuację na projekcie.
Powiadomienia o zbliżających się przeglądach - Biuro Zarządzania projektami
Czytelny system powiadomień oznajmi Ci o dacie zbliżającego się przeglądu
Każdy z kierowników projektu zostanie powiadomiony o przeglądzie mailowo w momencie utworzenia przeglądu. Dodatkowo, aby data przeglądu nie uciekała na dashboardzie projektowym wyświetlana będzie informacja o tym, za ile dni odbędzie się najbliższy przegląd projektowy.
Łatwe w organizacji przeglądy projektowe
Wracaj do historycznych decyzji
Archiwizacja przeglądów projektowych pozwala Ci wracać do historycznych decyzji wydanych przez zarząd oraz zweryfikować co kilka miesięcy temu mówił Kierownik projektu. Historyczne przeglądy są zablokowane i nie można już zmienić ich zawartości.
Skontaktuj się z nami by otrzymać dostęp do bezpłatnej wersji DEMO
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Zamów demo