Oceniaj atrakcyjność pomysłów na projekty i wybieraj najlepsze

Zdecyduj, które projekty są dla Ciebie najlepsze i przyniosą Ci najwięcej korzyści, a z których powinieneś zrezygnować, ponieważ są dla Ciebie nieopłacalne.

Skontaktuj się z nami
Wybieranie najlepszych projektów FlexiProject
Wybieraj najlepsze projekty
Narzędzie do zarządzania projektami FlexiProject pozwala Ci oceniać atrakcyjność każdego pomysłu, czy też projektu w systemie. Za pomocą scoringu projektowego możesz stworzyć zestawienie ocen wszystkich projektów i na tej podstawie wybrać najlepsze projekty do realizacji przez Twoją organizację.
Tworzenie własnego modelu oceny pomysłów i projektów FlexiProject
Stwórz własny model oceny, według którego będziesz oceniał pomysły i projekty
Elastyczność naszego narzędzia pozwala stworzyć Ci Twój własny model oceny. Sam decydujesz, jak bardzo model ma być rozbudowany, jakie mają być wagi pytań oraz jak szczegółowe mają być odpowiedzi na pytania. Możesz zacząć od małego modelu a wraz ze wzrostem organizacji sukcesywnie go rozwijać.
Wyznaczanie specjalistów do oceny atrakcyjności projektu FlexiProject
Wyznaczaj specjalistów do oceny atrakcyjności projektu
Nie każdy zna się na wszystkim. Dlatego rozwiązanie FlexiProject umożliwi Ci przypisanie do każdego pytania innej grupy oceniających. Dzięki takiemu podejściu otrzymasz same wartościowe odpowiedzi od osób, które znają się na danej tematyce. Poprawny dobór osób sprawi, że ocena Twojego projektu będzie wiarygodna i rzetelna.
Ocenianie projektu w trakcie jego trwania FlexiProject
Oceniaj projekt w trakcie jego trwania i trzymaj historię atrakcyjności
Możliwość tworzenia kolejnych ocen w trakcie postępu projektu pozwala Ci rzetelnie spojrzeć na obecną atrakcyjność projektu. Nieprzewidziane zdarzenia mogą spowodować, że projekt, który wydawał Ci się na początku atrakcyjny w trakcie jego trwania okaże się nieopłacalny a moduł scoringu pozwoli Ci to szybko odkryć.

Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Skontaktuj się z nami