Narzędzia dla Biura Zarządzania Projektami

FlexiProject istotnie ułatwi życie pracownikom PMO i zwiększy ich skuteczność działania w organizacji

Skontaktuj się z nami
Grupowanie projektów w portfele projektowe FlexiProject
Grupuj projekty w portfele projektowe i zarządzaj nimi globalnie
Zyskaj sukces Twojej firmy dzięki globalnemu zarzadzaniu projektami za pomocą portfeli projektowych. Intuicyjne rozwiązanie FlexiProject pozwoli Ci w prosty sposób grupować projekty w portfele, wyznaczać im cele oraz kontrolować postępy w realizacji.
Sprawdź portfele projektowe
Śledzenie postępów na projektach za pomocą przeglądów projektowych FlexiProject
Śledź na bieżąco postępy na projektach dzięki przeglądom projektowym
Automatyczne przeglądy projektowe dadzą Ci możliwość, aby w prosty sposób monitorować aktualny status wszystkich projektów. Wbudowana funkcjonalność pozwoli każdemu kierownikowi projektu na dołączenie swojej indywidualnej oceny, dzięki czemu w pełni zrozumiesz sytuację na każdym projekcie.
Zobacz, jak działają przeglądy projektowe
Ograniczanie pracy przy powtarzalnych projektach za pomocą szablonów FlexiProject
Ogranicz pracę przy powtarzalnych projektach wykorzystując szablony projektów
Skorzystaj z szablonów projektów, aby w projektach powtarzalnych w ciągu kilku sekund mieć stworzony cały harmonogram, budżet, ryzyka i produkty. Wystarczy, że podasz datę startu projektu a FlexiProject sam na podstawie tej daty wygeneruje harmonogram uwzględniając dni robocze na projekcie.
Poznaj szablony projektów
Tworzenie modeli oceny projektów FlexiProject
Stwórz model oceny projektów i na jego podstawie wybieraj najlepsze do realizacji
Przygotuj własne modele oceny atrakcyjności pomysłów na projekty i w ten sposób zapewniaj, że tylko najlepsze dostają zielone światło do realizacji. Unikniesz w ten sposób polityki organizacyjnej, emocji a wprowadzisz obiektywny system selekcji. Będziesz skupiał się na priorytetach a projekty przestaną w niekontrolowany sposób pączkować w Twojej organizacji.
Odkryj możliwości oceny projektów
Odwzorowywanie procesów decyzyjnych FlexiProject
Odwzoruj procesy decyzyjne w Twojej firmie dzięki ścieżkom akceptacji
System do zarządzania projektami FlexiProject pozwoli Ci stworzyć dowolne ścieżki akceptacji dla projektów, które będą odwzorowywały procesy decyzyjne w Twojej firmie. Gdy uruchomisz daną ścieżkę akceptacji system natychmiast poinformuje o tym właściwe osoby dzięki czemu decyzje będą podejmowane sprawnie i szybko.
Zobacz, jak działają ścieżki akceptacji
Tworzenie strategii firmy i określanie celów FlexiProject
Stwórz strategię firmy i określ cele do osiągnięcia
Odpowiednio stworzona strategia pozwoli Ci wykorzystać pełny potencjał Twojej firmy zaś mierniki (KPI) celu pozwolą Ci kontrolować progres na założonej przez Ciebie drodze do sukcesu. Strategia firmy pomoże Ci w określeniu, które projekty w firmie powinny być realizowane, a z których powinieneś się wycofać.
Odkryj możliwości tworzenia strategii dla firmy
Generowanie raportów FlexiProject
Generuj dowolne raporty w ciągu zaledwie kilku minut
FlexiProject pozwoli Ci wygenerować dowolny raport związany z sytuacją projektową w Twojej firmie. W prosty sposób możesz stworzyć listę opóźnionych zadań albo pozycji budżetowych z istotnymi przekroczeniami. To Ty decydujesz jakie raporty są Ci potrzebne i co chcesz na nich widzieć. Raz stworzony raport po jego zapisaniu będzie zawsze dostępny z aktualnymi danymi.
Sprawdź możliwości raportowania

Narzędzia do zarządzania projektami i portfelami projektów

Program, który oferuje kompleksowy zbiór narzędzi do zarządzania projektami, pozwalający z jednej strony zespołom projektowym zaplanować i zrealizować każdy projekt w organizacji, a z drugiej osobom zarządzającym na bieżąco rozumieć sytuację projektową firmy, to kluczowy zasób, szczególnie w czasach intensywnej pracy zdalnej. Takie narzędzia do zarządzania projektami, jak na przykład rozwijany przez polską firmę FlexiProject, oferują kluczowe w realizacji projektów narzędzia. Dashborady użytkowników, karty projektu, karty zamknięcia projektu, tablice zadań projektowych, harmonogramy Gantta z powiązaniami i ścieżkami krytycznymi, budżety – lista praktycznych funkcji jest długa, a każda z nich ma realny wpływ na poprawę skuteczności pracy organizacji i realizowanych przez nią projektów.

Takie dobrze dobrane narzędzia do zarządzania projektami pozwalają organizacjom i zespołom projektowym na efektywną pracę i terminową realizację zamierzonych celów projektowych, co przekłada się na osiąganie celów biznesowych. Wiele organizacji posiada już w swoich strukturach Biura Zarządzania Projektami (PMO), które też potrzebują dobrych narzędzi do zarządzania projektami, aby skutecznie spełniać oczekiwania kierownictwa firmy.

FlexiProject oferuje firmom, a w szczególności PMO i zarządowi, funkcje takie jak szybkie raporty, jasne zarządzanie zasobami czy tworzenie standardów działań poprzez budowę szablonów projektów.

Z kolei zarząd i kierownictwo firmy potrzebują narzędzi do zarządzania projektami, które pomogą im na bieżąco  śledzić sytuację projektową firmy i podejmować decyzje potrzebne dla sprawnego przebiegu projektów. FlexiProject oferuje zarządom zarządu firm automatyczne przeglądy projektowe oraz moduł scoringu, pozwalający w obiektywny sposób wybierać z szeregu pomysłów te najlepsze i przekształcać je w projekty.

Trudno jest stworzyć od razu idealne narzędzia do zarządzania projektami, które są świetne i spełniają oczekiwania wszystkich użytkowników. Dlatego rozwijamy FlexiProject wspólnie z naszymi klientami. Słuchamy ich opinii, analizujemy wnikliwie zgłaszane propozycje usprawnień i w ten sposób budujemy roadmapę rozwoju systemu. Na bieżąco analizujemy też zmieniające się potrzeby naszych rynku, ponieważ stawiamy sobie za cel stworzenie systemu, który w pełni spełnia oczekiwania współczesnych organizacji – zarówno teraz, jak i za pięć lat.Sprawdź możliwości FlexiProject
Sprawdź pełnię możliwości programu do zarządzania projektami FlexiProject
Skontaktuj się z nami