Projekty

Projekty

Lista przedstawia wszystkie projekty, do których masz uprawnienia.

 1. Nowy projekt – klikając w przycisk możemy dodać nowy projekt. Po kliknięciu pojawia się okno, w którym musimy podać nazwę. W tym miejscu możemy również stworzyć projekt na podstawie szablonu.


  Wybierając szablon projektu, należy podać datę startu oraz dni robocze. Na podstawie tych danych w kolejnym kroku zostanie narysowany harmonogram.


  Po jego zatwierdzeniu zostanie utworzony projekt zawierające wszystkie rzeczy z szablonu.
 2. Filtrowanie – po kliknięciu w przycisk pojawia się okno, dzięki któremu możemy w prosty sposób przefiltrować listę po statusie oraz archiwizacji. Domyślnie lista pokazuje projekty bez zarchiwizowanych, aby je pokazać, należy wybrać w filtrze “Pokaż zarchiwizowane”. Za pomocą krzyżyka na końcu możemy zamknąć oraz schować filtr.
 3. Projekt – projekt jest pokazywany razem z Awatarem. Po kliknięciu w nazwę projektu zostajemy przekierowani do jego szczegółów.
 4. Projekty ulubione – za pomocą gwiazdki możemy oznaczyć projekty, do których chcemy mieć szybki dostęp. Pojawią się one w lewym pasku nawigacji. Aby odznaczyć projekt, wystarczy ponownie kliknąć na gwiazdkę.
  Ulubione
 5. Projekty zarchiwizowane – znaczek pudełka oznacza projekty, które zostały zarchiwizowane. Lista domyślnie nie pokazuje tych projektów, aby je pokazać, musimy w pasku filtrowania zaznaczyć opcję “Pokaż zarchiwizowane”.
 6. Status projektu – informacja o statusie projektu.
 7. Ostatnio przeglądane – informacja o tym, kiedy ostatni raz przebywaliśmy na projekcie.