Blog o zarządzaniu projektami Najnowsze wpisy

Blog o zarządzaniu projektami
2021-06-22 12:49:05
Ile narzędzi IT wykorzystuje w swojej codziennej pracy Kierownik Projektu oraz zespoły projektowe?
Cyfrowe PMO, Narzędzia IT, Zarządzanie projektami
Jak dużo narzędzi używają kierownicy projektów podczas realizacji przeciętnego projektu? Jak wybór narzędzia wpływa na efektywność realizacji? W dobie cyfryzacji oraz automatyzacji, wykorzystywanie narzędzi informatycznych wspierających pracę wydaje się być jedynym kierunkiem w jakim warto podążać. Przeczytaj szczegóły i dowiedz się jak możesz usprawnić swoją pracę i działanie całej organizacji! >>
Czytaj więcej
2021-06-21 13:31:23
Wydanie 2021.06 FlexiProject
FlexiProject, Nowe wydanie, Harmonogram projektu
Po niespełna miesiącu chcielibyśmy poinformować o publikacji kolejnej wersji FlexiProject – narzędzia do zarządzania projektami. Nasz system został wzbogacony w tym wydaniu o personalizowane kolumny na harmonogramie projektów.
Czytaj więcej
2021-06-02 11:55:12
Jak może wyglądać przyszłość zarządzania projektami?
Innowacje, technologie, Zarządzanie projektami
Wybuch pandemii COVID-19, a także dynamiczny rozwój gospodarczy wpłynęły na tempo wdrażania przez firmy kolejnych rozwiązań. Wiąże się to z coraz większa ilością realizowanych projektów oraz coraz większym znaczeniu pracy PMO. Jak te zmiany przekładają się na efektywna pracę? Przeczytaj i dowiedz się jak najskuteczniej zaadoptować środowisko organizacyjne do wdrożenia kultury projektowej w firmie.
Czytaj więcej
słownik pojęć dotyczacych zarzadzania projektami
2021-05-31 23:55:01
Słownik zarządzania projektami: kluczowe pojęcia
Kluczowe pojęcia z zakresu zarządzania projektami, które musisz znać.
Czytaj więcej
2021-05-27 12:55:45
Wydanie 2021.05 FlexiProject
budżet projektu, FlexiProject, Nowe wydanie, Harmonogram projektu
Najnowsza wersja naszego narzędzia do zarządzania projektami została wzbogacona o szereg możliwości ułatwiających codzienne korzystanie z programu. Oto przegląd nowości jakie w najbliższym czasie użytkownicy będą mogli zobaczyć w naszym systemie.
Czytaj więcej
2021-05-20 10:33:22
Jak stworzyć i kontrolować na etapie realizacji budżet projektu?
budżet, Zarządzanie projektami
Praktycznie w każdej firmie przykłada się dużo uwagi do zarządzania budżetami kosztowymi projektów. To one składają się na rentowność firmy, a każda firma dąży do jej maksymalizacji. Proces ten zależy w znacznej mierze od rodzaju projektu, jego wielkości oraz tego czy będzie on wykonywany zasobami własnymi czy też będziemy korzystać z zewnętrznych dostawców. Przedstawiamy sposoby, jak można efektywnie stworzyć a następnie kontrolować budżet projektu, w zależności od jego rodzaju.
Czytaj więcej