Blog o zarządzaniu projektami Najnowsze wpisy

Blog o zarządzaniu projektami
2021-10-18 15:36:43
Wydanie 2021.09 FlexiProject
Nowe wydanie
Miło nam poinformować o wydaniu kolejnej wersji FlexiProject, która zawiera wiele nowych i ciekawych funkcjonalności. Zmiana sposobu wyświetlania budżetu, dodanie języka ukraińskiego, możliwość oznaczania osób w komentarzach i wiele innych nowości. Sprawdźcie sami co tym razem pojawiło się w naszym programie do zarządzania projektami
Czytaj więcej
wdrożenie strategii realizacji projektów
2021-10-13 11:05:16
Wdrożenie w życie strategii poprzez skuteczną realizację projektów
KPI, Zasoby projektowe, Strategia
Dużo firm potrafi opracować dobre strategie działania, ale niewiele jest je w stanie skutecznie wdrożyć w życie. Sukces wdrażania strategii w sposób jednoznaczny przekłada się na sukces rynkowy firmy. W niniejszym artykule przedstawiamy kilka skutecznych działań, których wdrożenie znacznie przybliży firmę do osiągniecia wyznaczonych celów.
Czytaj więcej
2021-10-07 10:15:16
Droga do sukcesu projektu to połączenie właściwych narzędzi i kompetencji
Narzędzia do zarządzania projektami, Magda Nicgorska
Odpowiednie przygotowanie organizacji do wdrożenia aplikacji do zarządzania projektami zwiększa szansę na powodzenie przyszłych projektów. Dopiero wdrożenie, które poza narzędziem zmienia też podejście i stawia na budowanie właściwych kompetencji i procedur gwarantuje szansę na sukces. Właściwe oprogramowanie tworzy fundamenty, które sprawia, że osiągnięcie celu staje się łatwiejsze.
Czytaj więcej
2021-10-06 11:39:01
FlexiProject Sponsorem Głównym 24. Konferencji IPMA Polska: Leadership
IPMA, Konferencja IPMA 2021
Z przyjemnością informujemy, iż Firma FlexiProject została Głównym Sponsorem wyjątkowego wydarzenia- tegorocznej Konferencji IPMA Polska pod hasłem: Leadership. Wydarzenie odbędzie się 4-5 listopada 2021 roku, w formule online.
Czytaj więcej
2021-10-01 14:00:21
Jak dokonać skutecznej oceny pomysłów na projekty przed podjęciem decyzji o ich uruchomieniu
Strategia, Scoring, Business case
W organizacjach często istnieje dużo więcej pomysłów na projekty niż można zrealizować. Najczęstszą przyczyną jest fakt, iż firma dysponuje ograniczonymi zasobami. Z tego względu kluczowe staje się wypracowanie procesu, który pozwoli na ocenę najlepszych pomysłów na projekty. W niniejszym artykule omówione zostaną narzędzia, które wykorzystywane jednocześnie istotnie wesprą podejmowanie dobrych decyzji.
Czytaj więcej
2021-08-20 09:26:25
W jaki sposób profesjonalny system do zarządzania projektami może zwiększyć produktywność, zaangażowanie i motywację zespołów projektowych
Karta projektu, PMO, Plan projektu
Jak można zwiększyć efektywność pracy zespołów projektowych? Kluczowe jest wskazanie obszarów, których poprawa działania może istotnie zwiększyć zaangażowanie i motywację. W niniejszym artykule podajemy przykłady problemów oraz wskazówek, jak można rozwiązać problemy zasobów ludzkich, wdrażając profesjonalny system wspierający zarządzanie projektami. Sprawdź szczegóły.
Czytaj więcej