Baza wiedzy

Wszystko co pomoże Ci w efektywnym zarządzaniu projektami

7 cech nowoczesnego Biura Zarządzania Projektami
Blog o zarządzaniu projektami
Poznaj najważniejsze zagadnienia oraz przykładowe wyzwania w zarządzaniu projektami. Odkryj sprawdzone metody oraz odpowiednie narzędzia, które ułatwią i usprawnią Twoją pracę. Sprawdzaj ciekawostki i aktualności z branży oraz poznaj odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Na naszym blogu znajdziesz elementarna wiedzę jak i komentarze do najbardziej aktualnych wydarzeń.
Blog
Jak powiązać cele strategiczne firmy z KPI i projektami - blog o zarządzaniu projektami
Krok po kroku
Poznaj wszystkie funkcje systemu FlexiProject! Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces tworzenia projektu- odkryjesz jak utworzyć pusty projekt, a następnie dodawać zadania i kamienie milowe oraz jak nimi zarządzać. Dowiesz się jak zbudować własną listę pozycji budżetowych i jak powiązać je z elementami harmonogramu. Zobaczysz jak monitorować wykonanie zadań oraz prognozę tak, aby na bieżąco widzieć odchylenie względem planu projektu.
Krok po kroku
Sukces w zarządzaniu projektami
Instrukcje
Zapoznaj się z instrukcjami korzystania ze wszystkich funkcjonalności wspierających zarządzanie projektami. Sprawdź jak łatwo zaplanować projekt oraz dodawać i analizować na bieżąco budżet, harmonogram, czy kontrolować ryzyka projektowe. Dowiesz się jak dopasować pulpit oraz wszystkie indywidualne ustawienia do swoich potrzeb oraz jak zarządzać użytkownikami i ich uprawnieniami.
Instrukcje
Rola kierownika projektu
Centrum pomocy
Potrzebujesz pomocy technicznej? Napisz do naszego zespołu wsparcia. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. Możesz skorzystać także z gotowej pomocy- sprawdź jak działają poszczególne elementy systemu FlexiProject.
Centrum pomocy